Rezultate te kerkimit per termin: +Mbajeni

Total: 512
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.600Z

Kur të flini mbajeni celularin larg vetes, ja përse

Të gjithë e dimë se është një shprehi e keqe të flemë me telefon në dorë, dhe tani edhe shkenca e ka vërtetuar një gjë të tillë. Drita e telefonit të ju shkatërron gjumin Përderisa telefonin gjatë ditës mund ta përdorni pa problem dhe drita është krejtësisht normale, natën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.504Z

Pietro Tomaselli, mbajeni mend këtë emër

Pietro Tomaselli, mbajeni mend këtë emër. Belgu 9-të vjeçar, i transferuar nga Anderlechti te Roma, është njëri ndër fëmijët më të talentuar të gjeneratës së tij në botë. Ai zotëron aftësi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.394Z

Brenda shtëpisë të sportistit të famshëm, mbajeni veten çfarë luksi (Foto)

Jordan Spieth është aktualisht njëri nga sportistët më të paguar në botë. Spieth e ka rrëzuar nga froni dominimin shumëvjeçar të Tiger Woods në golf dhe aktualisht është numri një në botë në kët&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.679Z

Thirrja e Rames per socialistet Arben Malajn mbajeni mik shpie por mos i jepni voten

Këndin e fjalës këtë të dielë kreu i Partisë Socialiste e zhvendosi në Llakatund të Vlorës. Por përveç kundërvënies ndaj mazhorancës aktuale, ajo u ndal dhe brenda llojit. Kryetari rama u drejtoi një thirrje të q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.485Z

E VëRTETA Që NA MUNGON - MBAJENI Në DORë LIRINë TUAJ! -

Një gjë është krejt e sigurt: pas asaj që ndodhi midis një prej njerëzve më të pasur të vendit dhe gazetarit M. Baze, Shqipëria do të humbasë për një vit e më shumë 20-30 vende në renditjen e përgjithshme të shteteve për sa i përket lirisë së shtypit. Rasti "Mero Baze" do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.844Z

Mbajeni festën për vete!

MENTOR NAZARKO Brenda pak ditësh, dy individë të zakonshëm nga Kosova fituan vlera përfaqësuese të jashtëzakonshme për të gjithë ata që quhen shqiptarë. Njëra, këngëtarja e shquar Rona Nishliu, i shpërfaqi madje globalisht këto vlera, duke fituar një vend të epërm në klasifikim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.030Z

Deshironi vetulla te plota Ja si ti keni dhe ju

var fbShare url httpvizionplusaldeshironi-vetulla-te-plota-ja-si-ti-keni-dhe-jusize smallbrbrVetullat e trasha sot po bejne buje Ato te cilat kane lindur me vetulla te holla e te rralla mbase jane paksa pa fat Vetullat e trasha mund tiu heqin shume vite nga shpatullat kjo eshte arsyeja se perse mod

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama