Rezultate te kerkimit per termin: +Mbiemr

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.419Z

Matura Shtetërore, del formulari A2, si duhet plotësuar

Formulari me 264 programe studimi sht publikuar dje nga Ministria e Arsimit dhe Shkencs formulari A2. Gjat dits s sotme t gjith maturantt do t trheqin at n shkollat e mesme. Kt vit, formulari prmban 264 programe studimi n 11 universitete publike t vendit. Po kshtu, maturantt, ndry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.853Z

Inspektorati Ndërtimor, prishen 12 objekte në zonën e Vilave, Vlorë

Inspektorati Ndrtimor ka zhvilluar nj aksion dje pr prishjen e 12 objekteve n zonn e Vilave n Vlor. Inspektorati Ndrtimor Urbanistik Kombtar bn me dije se aksioni pr prishjen e ndrtimeve pa leje n zonn e njohur si zona e Vilave n Vlor sht kryer n baz t procedurave krejt t rregull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.248Z

Durrës, në 20 korrik mbyllet procesi, probleme me 1500 banesa

Kjo fundjav ka shnuar edhe prfundimin e procesit t dosjeve t legalizimit pr Bashkin e Durrsit. Dega e ALUIZNI-t po kryen tashm rakordimet prfundimtare t dosjeve dhe dokumentacionit prmbylls q prmbajn ato, pr t'i prcjell drejt Tirans. Drejtori i ALUIZNI-t Durrs, Andi Lila, deklaro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Ngjarje e vrtet

Formular aplikimi pr pun 1. Emr Mbiemr: Enver Hoxha 2. Mosha: Njzet e tet 3. Pr cilin posicion po aplikoni n kompanin ton? N.q.s. sht e mundur pr nj pozicion horizontal. Nse doni nj prgjigje me serioze, un bj far do lloj pune q t jet. Nse do isha n pozicionin e vendosjes s kushteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.449Z

Të diplomuarit, ende pa shtojcë diplome

Ndonëse çdo universitet është i detyruar që të ofrojë shtojcën e diplomës së bashku me diplomat, ende ato nuk janë dhënë. Të gjitha detajet e suplementit të diplomës T gjith studentt q kan prfunduar vitin e kaluar studimet e larta, do t duhet t ishin pajisur me nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.171Z

Shtesat pa leje, gati legalizimi për 102 familje

Lista e qytetarëve që njoftohen për shlyerjen e detyrimeve financiare 102 familje q jan poseduese dhe kan vetdeklaruar pr qllim legalizimi shtesat pa leje q ata kan ndrtuar n objektet me leje n qytetin e Tirans duhet t paraqiten pran Agjencis s Legalizimit, Urbanizimit dhe Int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Muzika dhe rregullat që nuk ndryshojnë

Muzika mbart origjinalitet dhe individualitet, megjithat tek ajo jan prezente gjithnj klishet e vjetra, rregulla t cilat paraqiten pothuajse periodikisht. do interpretues lavdrohet pr individualitetin dhe risin e krijuar nn ndikimin e pakt t mjeshtrve q shnuan rritjen e tyre. Pr shembull, n skenn am

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama