Rezultate te kerkimit per termin: +Mbledhja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.569Z

Nderpritet mbledhja ne Hage

Mbledhja që po zhvillohet me përfaqesuesit e Organizatës për Ndalimin e Armëve Kimike dhe Kombeve të Bashkuara, është ndërprerë në orën 12:00, vetem 2 ore pasi ajo kishte nisur. Sipas zyres se shtypit te kesaj organizate, e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.408Z

Nderpritet mbledhja e KQZ-se

Debate ne mbledhjen e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, mes nenkryetares Deshira Subashi dhe kreut Arben Risnati. Shkak per perplasjen eshte bere vendimi per sasine e fleteve te votimit, ku Subashi ka akuzuar Ristanin per mungese transparence. Pas debateve te ashpra, Subashi bashke me ane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

Liga Profesioniste deshton mbledhja

Mbledhja e Liges Profesioniste e zhvilluar dje me pjesemarrjen e 12 presidenteve te klubeve te Kategorise Superiore mund te cilesohet e deshtuar pasi nuk ka marre Mbledhja e Liges Profesioniste e zhvilluar dje me pjesemarrjen e 12 presidenteve te klubeve te Kategorise Superiore mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.452Z

Lubonja: Mbledhja e Ramës në Vlorë, simbol i përçarjes Jug-Veri. Pse nuk u bë në Shkodër mbledhja?

Analisti Fatos Lubonja, në një analizë të tijën në gazetën Panorama, ka marrë në shqyrtim simbolikat e mbledhje së qeverisë së re në Vlorë. Sipas tij, një nga këto simbolika është edhe përçarja Jug-Veri që kanë shkaktuar PD dhe PS gjatë viteve të fundit. Ai n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.803Z

Shtyhet mbledhja e dy qeverive

Mbledhja e përbashkët e qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë pritet të mbahet në muajin dhjetor, pas përfundimit të procesit elektoral nëpër të cilin po kalon Kosova. Këtë e bëri të ditur q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.345Z

Berisha me grip, shtyhet mbledhja e qeverisë

Shtyhet mbledhja e radhës e qeverisë për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore të kryeministrit Sali Berisha. Sipas një njoftimi publikuar nga faqen zyrtare të kryeministrisë, mbledhja u shty për një kohë tjetër për shkak të gripit me çrregullime digjestive që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.353Z

Bajrami: Mbledhja, kushte çnjerëzore

Dhuna në Asamblenë e Mundjes dhe zgjedhja e kreut të ri të kësaj federate (biznesmenit Alban Zeneli) sollën reagimet e presidentit të FSHM-së, Agron Bajrami, dhe të sekretarit të përgjithshëm, Viron Bezhani. Menjëherë pas skandalit, ku nuk munguan përplasjet fizike, thyerja e dyerve d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama