Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtsi

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Debatik Curri: Në Rumani për tu paraqitur mirë

Deklarata Mbrojtsi kuqezi sht optimist pr sfidn e 3 shtatorit Ndeshja me Rumanin do t jet nj test i vshtir pr Shqiprin. M 3 shtator kuqezinjt prballen me nj prej skuadrave q pretendojn kualifikimin n Grupin D dhe q s bashku me Bosnj-Hercegovinn cilsohen si kandidate pr t’i mbyllur eliminatore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Teli: I kënaqur për rikthimin në skuadër

Mbrojtsi Trajneri Josip Kuzhe vendosi t rikthente Admir Telin n Kombtare, edhe pse mbrojtsi nuk ka qen i grumbulluar n miqsoret n prag t eliminatoreve t Euro 2012. Shkodrani, i cili militon me Karabak n kampionatin azerbajxhanas, sht shprehur mjaft i knaqur q rivishet kuqezi pas 14 muajve dhe krkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Mavraj, mbrojtësi vazhdon të jetë i dëmtuar

Darmstadt do të përballet ditën e diel me Hesen Kasel (ora 14.30) ndërsa do të mungojë kandidati i kombëtares shqiptare, mbrojtsi i majtë Mërgim Mavraj, që vuan nga të njëjtat probleme si Lorik Canës, tejzagjatje të muskujve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Guardiola lavdron Puyolin

Trajneri i Barcelons, Pep Guardiola, ka lavdruar paraqitjen e qendrmbrojtsit Carles Puyol pas fitores 1-0 ndaj Real Madridit n El Clasico. Zlatan Ibrahimovi shnoi golin e vetm pak minuta pasi ishte inkuadruar n loj si rezervist, por ishte mbrojtsi Puyol ai q mori lvdata pr paraqitjen heroike. 31

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Curri: Do të japim maksimumin që humbja e 2007-s të mos përsëritet

Deklarata Mbrojtsi thekson se tashm ka nisur nj aventur e re dhe krkon rezultat n Rumani N mnyr t pashmangshme, ndeshja e par eliminatore e Euro 2012, q Shqipria do t luaj n fushn e Rumanis, rikthen n plan t par sfidn e fundit q kuqezinjt kan luajtur me kt kundrshtar. M 21 nntor 2007, prfaqsuesja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

Vrasësi i policëve, burg përjetë

Burg pr jet pr vrassin e dy inspektorve t Qarkullimit Rrugor t Kuksit. Gjykata e Krimeve t Rnda deklaroi fajtor Afrim Hasanajn pr vrasjen me paramendim t dy oficerve t policis. Hasanaj nuk ishte i pranishm n dhnien e vendimit ndrsa mbrojtsi krkoi mas m t leht me arsyetimin se Hasanaj e kishte kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Kaladze mbetet n Milan

Mbrojtsi i Milanit, Kakhaber Kaladze nuk do t largohet nga klubi gjat afatit kalimtar t janarit, kat ditur menaxheri i tij, Vincenzo Morabito. S fundi qarkulluan spekulime se reprezentuesi gjeorgjian mund t largohet nga Milan pas mungess s paraqitjeve n ekipin e par. Mirpo, Morabito ka theksuar se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama