Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes +Arben +Imami

Total: 2830
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.552Z

Intervistë me Ministrin e Mbrojtjes së Shqipërisë, z. Arben Imami

Ministri shqiptar i Mbrojtjes, Arben Imami ndodhet për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara ku dje u takua me Sekretarin amerikan të Mbrojtjes, Robert Gejts. Kjo është vizita e parë për zotin Imami si ministër i mbrojtjes i qeverisë së re Berisha që viziton Pentagonin. Me zotin Ima

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.152Z

Çlirimi i Shqipërisë, Ministri i Mbrojtjes Arben Imami, takon veteranët

Për t’i uruar njëkohësisht edhe për festën e Pavarësisë edhe për festën e Çlirimit, ministri i Mbrojtjes Arben Imami ka mbledhur dje në Shtëpinë e Ushtrisë veteranë të shumtë të luftës Nacional Çlirimtare. Të mbledhur në një koktej të organizuar nga Ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.020Z

“Certifikatë Mirënjohje” për ministrin e Mbrojtjes Arben Imami

TIRANË- Ministri i Mbrojtjes, z. Arben Imami, është vlerësuar sot me “Certifikatën e Mirënjohjes” nga Sindikata e Pavarur e Punonjësve Civilë të Mbrojtjes dhe Rendit Publik të Shqipërisë (ISPPCMR). Ky vlerësim i është bërë ministrit Imami në Aktivin e Zgjeruar të kësa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.027Z

“Certifikatë Mirënjohje” për ministrin e Mbrojtjes Arben Imami

06-05-2013 / Gazeta 55 Ministri Imami vlerësohet me certifikatë mirënjohjeje nga  Sindikata e Pavarur e Punonjësve Civilë të Mbrojtjes dhe të Rendit Publik të Shqipërisë  Ministri i Mbrojtjes, z. Arben Imami, është vlerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.754Z

Braçe: Arben Imami, 1 miliard lekë nga Ministria e Mbrojtjes për fushatën e PD-së

Deputeti socialist, Erion Braçe, ka denoncuar një rast flagrant të përdorimit të mjeteve financiare nga ana e qeverisë për fushatën zgjedhore. Sipas tij, Arben Imami ka vënë në dispozicion të fushatës së PD-së 1 miliard lekë. Të gjithë e kanë në vëmendje spotin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.250Z

Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami takime me homologun maqedonas e atë bullgar

Tiranë, 21 tetor, NOA - Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami ka zhvilluar dy takime bilaterale me homologun e tij bullgar, Nikolay Mladenov dhe atë të Maqedonisë,  Konjanovski. Burimet zyrtare të ministrisë së Mbrojtjes bëjnë me dijeni se takimet u zhvilluan në Sofje të Bullgarisë ku po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.897Z

Moisiu: Arben Imami përbën rrezik

Ish-presidenti i Republikës, Alfred Moisiu paralajmëron se bllokimi i kontrollit parlamentar nga Ministria e Mbrojtjes mund te kthehet ne një rrezik serioz për shoqërinë. Në një intervistë për Vizion Plus, zoti Moisiu, që për shkak të postit të kreut të shtetit ka mbajt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama