Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes +Ekrem +Spahia

Total: 169
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.412Z

Trafiku i armëve, Ekrem Spahia: SHIU është vlerësuar ndërkombëtarisht

Share Ministria e Mbrojtjes nuk ka pranuar të komentojë dorëheqjen e kreut të Shërbimit Informativ të Ushtrisë, Ylli Zyla, ardhur si pasoje e akuzave ndaj tij dhe familjareve për përfshirje në trafik armësh, raporton Vizion Plus. Pavarësisht këmbënguljes se gazetareve për një reagi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.266Z

Zv/Ministrat e Mbrojtjes, Ekrem Spahia e Arjan Starova, i Turizmit, Dashnor Bajaziti

PLL dhe PBLD, perfshihen ne qeverisjen e djathte Ne mbledhjen e djeshme te qeverise jane emeruar tre zv/ministrat e rinj, duke e plotesuar kuadrin e plote te plotesimit te niveleve te dyta te qeverisjes se koalicionit te djathte bashke me LSI-ne. Keshtu, zv/ministri i Turizmit Kultures Rinise dhe Sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.262Z

Vendimi, Starova dhe Spahia zv.ministra te Mbrojtjes

Qeveria zyrtarizoi dje tre emrat e radhes per postet e zevendesministrave. Kryeministri Sali Berisha, dy poste te tilla ua ka ofruar aleateve dhe nje Partise Demokratike. Kreu i PLL-se, Ekrem Spahia, eshte spostuar nga Ministria e Kultures ne ate te Mbrojtjes. Kryetari i Levizjes se Lega

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.143Z

Burgosja për 14 shtatorin, Spahia merr dëmshpërblim

Ekrem Spahia Gjykata e Tiranës vendosi të dëmshpërblejë zv.ministrin e Mbrojtjes, Ekrem Spahia, njëherësh kryetar i Lëvizjes së Legalitetit, për qëndrimin në qeli dhe në arrest shtëpie për llogari të hetimeve të dosjes 14 shtatori në vitin 1998. Sipas vendimit të Gjykatës, Spahia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.271Z

Starova dhe Spahia emërohen zv.ministra të Mbrojtjes

Qeveria zyrtarizoi dje tre emrat e radhës për postet e zëvendësministrave. Kryeministri Sali Berisha, dy poste të tilla ua ka ofruar aleatëve dhe një Partisë Demokratike. Kreu i PLL-së, Ekrem Spahia, është spostuar nga Ministria e Kulturës në atë të Mbrojtjes. Kryetari i Lëvizjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.347Z

Berisha: Spahia e teproi me homoseksualët

Ekrem Spahia Kryeministri kritikon zv.ministrin e Mbrojtjes pas deklaratave. Kreu i PLL: Ne e kemi familjen të shenjtë, dallojmë nga PD. Kryeministri Sali Berisha u bë dje pjesë e debatit për një paradë të paralajmëruar nga homoseksualët në Tiranë më 17 maj. Duke folur në mbledhjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.150Z

Parada e homoseksualëve, Totozani: Spahia të kërkojë falje publike

Tiranë- Avokati i Popullit, Igli Totozni e ka dënuar qëndrimine zv. ministrit të Mbrojtjes, Ekrem Spahia, lidhur me paradën gay të paralajmëruar nga ambasada Pink.Sipas një njoftimi për shtyp, Totozani i ka bërë thirrje zv/ ministrit Spahia të kërkojë falje publike për fjalët që ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama