Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtjes +Mimi +Kodheli

Total: 2600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.850Z

Mimi Kodheli: Ja pse quhem Mimi

Në intervistën e mbrëmshme për Enkel Demin, ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka treguar edhe arsyen pse ka këtë emër. Së shpejti më kanë njoftuar që teatri operas do të rivendosë mos gaboj La Boheme, historinë e Mimit. Do shkosh ta shikosh. Kam përshtypjen se në Mars do rivendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.929Z

Agimi i Artë grek, sulm i ulët ndaj ministres shqiptare të Mbrojtjes Mimi Kodheli

Greqia, vendi që në mënyrë paradoksale dhe ndoshta dhe të padrejtë ka marrë lavdinë e helenëve të lashtë sipas historianëve, po demonstron fort mungesë të theksuar etike, kulture dhe qytetarie. Dhe nuk e ka për herë të parë Greqia që bën harakiri me kulturën e vet, ekonomin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.424Z

Lamtumira e ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli

Zonja Mimi Kodheli mbajti sot fjalën e fundit para ushtarakëve e ushatareve të Forcave të Armatosura si ministre e Mbrojtjes. “Një eksperiencë unikale, gjatë të cilës ka pasur dhe pengesa të qëllimshme” tha ministrja Kodheli duke iu referuar ish presidentit Bujar Nishani i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.713Z

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli i uron 51 vjetorin Batalionit të Mbështetjes të FA: Ndër vite prodhuat lidership ushtarak

Ministrja e mbrojtjes, Mimi Kodheli me rastin e 51 vjetorit të krijimit të Batalionit të Mbështetjes të FA i ka dërguar një letër urimi komandantit të këtij batalioni, Kolonel Petrit Dajlani. Ministrja Kodheli ka vlerësuar kontributin e Batalionit të Mbështetjes, veçanërisht në di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.598Z

Mimi Kodheli: SHQUP-i do ti kthehet ushtrisë

Mimi Kodheli, Ministre e Mbrojtjes në qeverinë Rama e quan të jashtëligjshëm vendimin e qeverisë për ti kaluar për përdorim godinën e Shtëpisë Qendrore të Ushtrisë Partisë Demokratike. Në një intervistë për Top Channel, Kodheli sqaron se ku është shkelur ligji me këtë vendim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.009Z

Arben Imami nuk pret pasuesene tij Mimi Kodheli në ministri

TIRANË - Ministri në ikje i Mbrojtjes, Arben Imami ka pritur me protokoll ministra mbrojtje të gjysmës së globit. Por nuk ka pritur sot pasuesen e tij, ministren e re shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli. Kjo kuptohet teksa lexon njoftimin zyrtar të MM në faqen online të insitutcionit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.411Z

Kodheli: Ja pse quhem Mimi

Moderatori dhe gazetari Enkel Demi ka pasur të ftuar këtë mbrëmje në emisionin e tij "Shih programin" Në TVSH, ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, të cilën nuk ka lënë pa e ngacmuar edhe për emrin, që për hir të së vërtetës është shumë i veçantë në Shqipëri. Emër, i cili sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama