Rezultate te kerkimit per termin: +Mcllwham +Oferta

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Ambasadorja britanike Mcllwham Oferta e PS per krizen premtuese

TIRANE- Ambasadorja e Britanise se Madhe ne Shqiperi Fiona Mcllwham tha sot se oferta e bere nga Partia Socialiste per zgjidhjen e krizes poltike eshte premtuese. Duke folur ne konferencen per aderim ne BE Mcllwham tha se institucionet demokratike jane jetike dhe se shteti nuk duhet te varet nga te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Mcllwham Jetike institucionet demokratike

Mbreteria e Bashkuar i ka dhene nje mesazh te qarte Tiranes zyrtare se ngercet politike nuk duhet te mbajne peng institucionet demokratike. Ambasadorja britanike Fiona Mcllwham ka deklaruar se duhet te jene keto institucione qe te kontrollojne aktivitetet e politikes dhe jo e kunderta. In

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Kriza Mcllwham Oferta e opozites premtuese

TIRANE- Ambasadorja Britanike Fiona McIlwham mbajti nje fjalim sot ne nje konference te titulluar Pergatitja per aderim ne BE organizuar nga Instituti Shqiptar per Studime Nderkombetare AIIS ne Akademine Evropiane 2010. Ambasadorja riafirmoi mbeshtetjen e fuqishme te Mbreterise se Bashkuar per Zgjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.039Z

Rama leter Berishes Kerkojme materialet zgjedhore jo fletet

TIRANE- Kreu i Partise Socialiste Edi Rama i eshte drejtuar me nje leter kryeministrit Sali Berisha ku kerkohet ti jepet fund krizes politike dhe te pranoje oferten e re te PS-se. Ne emer te interesave te vendit dhe ne funksion te axhendes europiane opozita e ka pare te udhes te paraqese nje ofer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama