Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.398Z

Hollanda dhe Spanja finalistët e botërorit

Kupa e Bots do t ket n edicionin e saj t 19 nj finale t paluajtur m par. Holand dhe Spanja m 11 korrik n Johanesburg do t luftojn pr kt trofe t rndsishm. Ekipi spanjoll, m i miri n historin e ktij vendi, do t zhvilloj pr her t par nj finale. Skuadra e drejtuar nga fitimtari Vincente Del Bosque ka el

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Rama: Berisha mashtroi

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, i ka vlersuar si gnjeshtra, deklaratat e mbrmshme t kryeministrit Berisha, gjat t cilave ai deklaroi sukseset e qeverisjes prgjat tre viteve t fundit. Rama tha se sukseset e Berish q treguara, ishin nj prpjekje pr t mbuluar me tym propagande faktet rrqethse me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Nobel pr paqen, fitues disident

Kandidat kryesor pr mimin Nobel pr paqen, kt vit, jan nj disident kinez dhe nj rus, deklaruan dy vzhgues t njohur norvegjez pr dhnien e mimit. Ky vit shnon prvjetorin e 60-t t Deklarats Universale t t Drejtave t Njeriut. "Ai sht disidenti kinez m i njohur i kohve t fundit", deklaroi Toennesson,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.896Z

Deputetët e PS-së do të paguajnë kredinë e familjes Xhindi

Rama, porosi deputetëve: Sillni sa më shumë njerëz më 30 prill Bojkoti gjysmak i PS-s n Kuvend duket se do t jet i plot n seancn e dits s sotme, ku PS vendosi t mos marr pjes as n minutazhin e debateve. Bojkoti i seancs s sotme ishte vazhdimsi e qndrimit t PS-s pr t treguar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.271Z

Shoqata e arsimtarëve kërkon pensionet suplementare

Shoqata e Arsimtarve t Shqipris ka deklaruar dje se pensionet suplementare t personave, q kan tituj shkencor nuk sht zbatuar. “Megjithse ky dekret kishte hyr n fuqi q nga 1 janari 2010, pati disa zvarritje t paprligjura n zbatimin e tij. Prandaj, shoqata jon e ngriti me for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.711Z

Zgjedhjet presidenciale ne Brazil Rouseff kryeson sondazhet

0 brbr brbrKete te diel brazilianet zgjedhin presidentin e ri te venditbrbr brbrSondazhet flasin per nje fitore te drejtueses aktuale te shtetit Dilma Rusef e cila garon per nje mandat te dytebrbr brbrAjo kryeson sondazhet megjithse pati renie te ndjeshme popullariteti gjate kampionatit boteror te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.426Z

Pozos nuk do jetë pjesë e Botërorit

Nuk dmtohen vetm futbollistt e ktij botrori por edhe arbitrat. Kiliani Pablo Pozos nuk e ka t mundur t jet n Afrikn e Jugut. Ai ishte parashikuar t arbitronte sfidn e grupit C, Algjeri – Slloveni. S bashku me Pablo Pozos do t largohen edhe dy vijrotsit megjithse pa probleme fizike pasi e paras

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama