Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithese

Total: 6876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.761Z

PS: Berisha nje tjeter shpifje sot, megjithese i themi te shkuara

"Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, shpreh te gjithe habine e tij per shpifjen me te fresket te kryeministrit. Duke i uruar te shkuara zotit Berisha dhe e konsideron shpifjen e sotme se bashku me fyerjet qe e shoqeruan ate, nje tjeter shembull te keq te etikes se komunikimit publik". Kjo ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.342Z

Mot i nxehte edhe ne ditet ne vijim

Temperaturat e larta pritet te mbizoterojne ne vendin tone edhe ditet ne vijim. Megjithese ne fundjave termometri do te shenoje deri dy grade me pak me fillimin e muajt korrik vlerat e tij pritet te tejkalojne ato te qershorit megjithese kane qene jo normale per muajin qe po mbyllim Nese keni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.465Z

Edhe Tirana ne harten e droges

Megjithese nuk konsiderohet si nje zonat e nxehta per kultivimin e droges kryeqyteti i Shqiperise Tirana nuk ben perjashtim nga kjo harte Kjo eshte pranuar publikisht nga prefekti i Tiranes Sadi Vorpsi i cili ka treguar edhe komunat me problematike Prefekti Vorpsi ka ngritur si shqetesim edhe perdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.834Z

Histori e dhimbshme e nje talasemikeje

Megjithese e vogel Manjola e di se i duhet gjak per te jetuar. Por, njesoj sit e gjitha bashkemoshataret e saj edhe ajo e di se e vetmja menyre per ti gezuar prinderit qe bejne aq shume per te eshte qe te mesoje mire. Megjithese ajo kalon ne spital disa ore ne jave, ajo perpiqet te jape maksimumin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.697Z

"Nderoni vellane tim, Tefen"

Shkoder- Artisti grafik, Paulin Palushi, i ka derguar nje leter te hapur disa dite me pare Bashkise dhe Keshillit Bashkiak te Shkodres per vellane e tij, te mirenjohurin Shtjefen Palushi, te thirrur ndryshe edhe me emrin Tefa. Ne kete leter Palushi shprehet se megjithese eshte vellai i Tefes, shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.205Z

Aksidentet, prokuroria zbulueshmeri te ulet

Drejtesia dorezohet per dokumentimin e aksidenteve rrugore, te cilat i marrin jeten rreth 20 personave ne muaj. Megjithese me shifra “lufte”, zbulimi apo dokumentimi i ketyre ngjarjeve vazhdon te çaloje nga policia dhe prokuroria, te cilat nuk mund te vene para pergjeg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.391Z

Ngjarja, 15-vjecari u vetevar ne carcaf

Ndjeshmeria mendohet te kete shtyre te miturin drejt veteflijohet ne dhomen e tij te gjumit dy dite me pare. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen numer gjashte te qytetit te Lacit. Ndersa i mituri Valter Voci, eshte kthyer nga mesimi, ka hyre ne dhomen e tij te gjumit, ku ka marre carcafin dhe e ka lidhur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama