Rezultate te kerkimit per termin: +Meksikes +Gutierrez

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.572Z

Botërori, sot ndeshjet Francë- Meksikë dhe Argjentinë- Kore e Jugut

Franca do te luaje sot ndeshjen e dyte ne grupin A te Boterorit 2010 kunder Meksikes. Skuadra Raymond Domench debutoi me nje barazim 0-0 kunder Uruguait, duke shtuar akoma me shuem presionin te skuadra franceze, e cila nuk e kishte kaluar aspak e qete fazen pergatitore. Mes dyshimesh dhe polem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Natyralistet bejne perpjekje per shpetimin e specieve te rrezikuara

Vime keshtu ne rubriken tone te perjaveshme Prirjet e Gjelbra.  Sot do tju njohim me punen e Qendres se Gjelber te Ballkanit per Shpetimin dhe Riprodhimin e Faunes me ekspoziten The Deep te Muzeut te Historise se Natyres ne Londer qe hedh drite mbi jeten ne thellesite e oqeaneve dhe perpjekjet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama