Rezultate te kerkimit per termin: +Melody

Total: 60
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Melody Thornton, çfarë ke veshur kështu (FOTO)

Share Ish-anëtarja e Pussycat Dolls, Melody Thornton, është shfaqur në një eveniment muzikor me një veshje të çuditshme. Ajo ka pasur të veshur një fustan totalisht transparent, që i tregonte plotësisht gjoksin. Ndoshta Melody kërkonte të tërhiqte vëmëndje, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.300Z

Alban Skënderaj zbulon "Melody"

Alban Skënderaj është i ndërgjegjshëm për atë që ka arritur po aq sa është i ndërgjegjshëm se ka akoma shumë për të dhënë. "Melody", albumi i tij më i ri, është promovuar mbrëmjen e djeshme në ambientet e "Golden Time", organizuar nga gazeta "Shqip" dhe kompania DigitAlb. Mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.116Z

Ilva Tare bëhet nënë, vjen në jetë Melody |FOTO

Transmetuar më 01.07.2015 - 15:28 Gazetarja Ilva Tare është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë frytin e dashurisë nga lidhja me deputetin demokrat Eduart Selami, vajzën e tyre. Vogëlushes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.895Z

Raheem DeVaughn me albumin e ri "Love Behind the Melody"

DeVaughn i është kushtuar muzikës që në moshë shumë të re, por ai e filloi karierën muzikore kur ndiqte studimet e larta në Universitetin Coppin në Baltimorë të shtetit Meriland.  Pasi ndërpreu studimet dhe u largua nga grupi i tij muzikor, DeVaughan filloi të këndonte solo n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.297Z

Ilva Tare bëhet nënë, Eduard Selami: Do e quajmë Melody

Gazetarja e njohur, Ilva Tare, solli në jetë mëngjesin e djeshëm vajzën e saj, e cila do quhet Melody. Ishte vetë Tare që e bëri njoftimin në FB. Bashkëshorti i saj, deputeti Eduard Selami, tha se është i lumtur. Duke folur për GSH, Selami tha se emrin e ka zgjedhur vetë Ilva Tare. Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.930Z

Vajza rrihet keq nga ish-i i saj xheloz: Më hëngri fytyrën

Një vajzë ka kujtuar momentin e tmerrshëm kur ish-i i saj xheloz e goditi atë 21 herë në fytyrë në mënyrë që asnjë burrë mos ta shihte më atë. Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil, Somerset, ishte ndarë nga i dashuri i saj Jamie Mitchell, 27 vjec, pasi ai u bë i dhunshëm. Jamie u zem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.526Z

Deputeti Selami dhe Ilva Tare, në Kishë me vajzën |FOTO

Transmetuar më 25.12.2015 - 19:41 Këto janë Krishtlindjet e para për Melody, vajzën e deputetit demokrat, Eduard Selami dhe gazetaren Ilva Tare. Çifti i bashkëshortëve është parë të shkojnë sot për një vizitÃ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama