Rezultate te kerkimit per termin: +Memellin

Total: 167
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.626Z

Pejiç te Al Faisal, zëvendëson Memellin

Pero Pejiç, pas “divorcit” me Tiranën, e ka gjetur menjëherë destinacionin e radhës. Kroati ka firmosur për dy vite me Al Faisal. Pejiç, i cili sezonin e fundit ka shënuar plot 14 gola me fanellën e Tiranës, pritet që të zëvendësojë Migen Memellin. Sulmuesi korçar është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.735Z

Tirana në sulm për Migen Memellin

Tirana është hedhur në sulm për të bërë të vetin sulmuesin e fuqishëm shqiptar, Migen Memelli, i cili sezoni e kaluar u aktivizua me bardheblutë vetëm në pjesën e parë të edicionit. Sulmuesi 30-vjeçar (15 gola sezonin e kaluar, 14 gola me Flamurtarin, 1 me Tiranën) është fitues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.038Z

  Çapja: Derbi? Fitojmë ne, po bllokuam Memellin

Mesfushori i Dinamos, Hetlem Çapja pohoi për “Panorama Sport”, se e di mundet Tirana, skuadër me të cilin elbasanasi fitoi titullin kampion në sezonin 2006-2007. “Tirana e sivjetme ka të fortë mbrojtjen e sulmin, por jo mesfushën”, - tha dy herë kampioni i Shqipërisë, që ka fitua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.299Z

Han fshin Bogdanin, fton Memellin dhe Bylykbashin

Mungesa e Erjon Bogdanit në Kombëtare për dy ndeshjet e radhës kundër Hungarisë (më 28 mars) dhe Danimarkës (më 1 prill) është surpriza e madhe e listës së të thirrurve, që pasohet me rikthimet e Migen Memellit dhe Dorian Bylykbashit. Gjithçka është mësuar pas publikimit të kësa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.653Z

Debutim me fitore për Memellin, Laçi triumfon në Gjirokastër

Pas 2 humbjesh radhazi, Laçi u rikthye te fitorja në kampionat pasi mposhti 1-0 Luftëtarin brenda në Gjirokastër. Vendosi goli me gju i Ndriçim Shtubinës në minutën e 79-të, me Migen Memellin që e nisi me fitore aventurën e tij si trajner i parë te kurbinasit. Largimi i trajnerit Mërgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.528Z

Duro: “Ja përse Bariç zgjodhi Memellin dhe Rrustemaj”

EKSKLUZIVE - Shpëtim Duro, ndihmësi shqiptar i trajnerit të Kombëtares shqiptare njëherësh edhe ish-trajner i njohur i disa ekipeve shqiptare (Bylis, Apolonia, Dinamo, Partizani) si dhe ekipeve përfaqësues U-19 dhe tani U-17, është i ftuari ekskluziv i Albania-sport.com. Duro zbardh disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.667Z

Tirana pezullon Memellin

 Leonard KarajSulmuesi bardheblu është përjashtuar për shkak të sjelljes jo korrekte gjatë kohëve të fundit. Migen Memelli nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Tiranës për takimin e radhës.Ai është pezulluar nga trajneri Alban Tafaj, për shkak se nuk ka respektuar vendimet e ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama