Rezultate te kerkimit per termin: +Menaxheri +Arsene +Wenger

Total: 384
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.419Z

UEFA dënon Nasrin dhe Wenger

Arsene Wenger dhe Samir Nasri janë dënuar me nga një ndeshje pezullim nga UEFA, pas komenteve të bëra në drejtim të gjyqtarit që drejtoi sfidën kthyese Barcelona-Arsenal, Massimo Busacca. “Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger dhe mesfushori Samir Na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.028Z

Wenger e do Arshavinin

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka përkrahur mesfushorin ofensiv, Andrei Arshavin, duke theksuar se e do rusin. Arshavin është përballur me kritika të ashpra pas paraqitjeve dëshpëruese gjatë këtij sezoni. Por, Wenger i ka dalë në mbrojtje rusit. “E dua Arshavinin si njeri dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.256Z

Wenger mban Nasrin

Nga Express më 15 maj 2011 në ora 12:24 Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i vendosur të mbajë Samir Nasrin. Wenger më herët kishte deklaruar se synon të bisedojë me mesfushorin francez në fund të sezonit dhe pranoi se ata ende nuk kanë marrëveshje për vazhdimin e qëndrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.612Z

Wenger kërkon përforcime

Menaxheri Arsenalit, Arsene Wenger përgatitet të sjell përforcime gjatë afatit kalimtar të janarit. Wenger ka njoftuar se klubi ka në dispozicion fonde për të sjell futbollistë të rinj për pjesën e dytë të sezonit. Sulmuesi i Schalke 04, Klaas Jan Huntelaar, mesfushori i PSV Eindhoven,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.121Z

Wenger refuzon të blejë

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka thënë se nuk do të kërkojë përforcime para mbylljes së afatit kalimtar të janarit. Tifozët i kanë bërë thirrje të investojë në ekip gjatë këtij dimri pas humbjes nga Manchester United të dielën. Por, Wenger refuzon të fut dorën në xhep. &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.914Z

Wenger impresionohet nga Szczesny

Portieri i Arsenalit, Wojciech Szczesny ka marrë lëvdata nga menaxheri Arsene Wenger. Polaku 21 vjeç ka shfaqur paraqitje të mira në ringjalljen e Arsenalit gjatë këtij viti dhe Wenger beson se Szczesny mund të bëhet një prej portierëve më të mirë në Evropë. “Talenti ka qenë gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.127Z

Wenger i beson Arshavinit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, beson se sulmuesi rus Andrey Arshavin ka ende shumëçka për t’i ofruar ekipit. Wenger i ka dalë në mbrojtje Arshavinit pas kritikave të ashpra me të cilat është përballur tashmë një kohë të gjatë, e që filluan kur ai humbi statusin e titullar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama