Rezultate te kerkimit per termin: +Mendohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.035Z

Presidenti që bën sikur mendohet!

Nga Mero Baze Bujar Nishani ka bërë një gjest simbolik, që të dëshmojë se do të lërë gjurmë në këtë vend, edhe duke u menduar. Pasi ka marrë kërkesën e kryeministrit për dy zëvendësime në qeveri, ai ka dekretuar shkarkimin e dy ministrave, por i ka lënë kohë vetes të mend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.336Z

Rasti, kur Nishani ka të drejtë të mendohet!

Nga Mero Baze   Bujar Nishani e ka shpërdoruar disa herë të drejtën e njeriut për tu menduar. E ka shpërdoruar në raste flagrante, kur ka tentuar të bëjë sikur mendohet për gjëra të cilat kanë kërkuar thjeshtë noterizimin e akteve juridike të miratuara në Kuvend, apo dekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.620Z

Presidenti që po mendohet në Shezlong

Nga Mero Baze Miratimi i Reformës në Drejtësi, ishte një betejë që mori energjitë e politikës shqiptare, publikut shqiptar dhe veçanërisht Brukselit dhe Uashingtonit, si asnjëherë në historinë e këtyre 25 viteve në Shqipëri. Bëhet fjalë për reformimin e pushtetit të drejtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.394Z

Aksidenti ne Gramsh, mendohet per kater viktima

Pergjaken serish rruget, vetem pak dite pasi edhe qeveria pranoi problemet me sigurine dhe aksidentet. Kater persona mendohet te kene vdekur ne nje aksident te rende te ndodhur ne Gramsh, ku makina doli nga rruga dhe perfundoi ne uje. Gjate paradites kane vazhduar kerkimet per gjetjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Brahimi: Te Luftëtari mendohet vetëm Superiorja

Nga Thoma Qirjazi Në skuadrën bluzi rikthehet dhe Elton Zholi, që ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit Për fat kemi një grup futbollistësh me eksperiencë, ndaj dhe nuk do të kemi rival sivjet Temperaturat e larta të kësaj vere nuk është se kanë ndikuar tek të besuarit e trajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.448Z

Haiti, mendohet per 350 mije viktima

Sipas te dhenave te deritanishme nga Haiti, autoritetet kane theksuar se numri i te vdekurve mund te arrije deri ne 150 mije, por burimet sanitare mendojne se ky numer eshte me shume se dyfishi. Ketij numri mund t’i shtohen edhe 200 mije viktima te tjera mendohet te jene nen rrenoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.083Z

Durrës, shpërthen automjeti mendohet për 2 viktima

DURRES - Një automjet ka shpëthyer në aksin Shijak-Durrës, rreth orës 12: 30 minuta. Automjeti ka shpërthyer pranë FILANTO-s dhe mendohet se ka dy viktima. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje vijon (sg/shqiptarja.com)

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama