Rezultate te kerkimit per termin: +Mendoj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.428Z

Canaj: “Mendoj vetëm kualifikimin”

Me fitoren 2-1 në transfertë me sllovenët e Koperit, Vllaznia i ka të gjitha shanset për t’u kualifikuar në turin e dytë të eliminator të Kupës UEFA. Dy golat e Xhevair Sukajt i japin një garanci të madhe skuadrës shkodrane, që mund të kualifikohet edhe nëse humbet 0-1 në “Loro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.449Z

Paolo Villaggio Mendoj te vetevritem

Po mendoj seriozisht te vetevritem dhe e di daten e vdekjes sime. Keshtu eshte shprehur Paolo Villaggio gjate nje interviste telefonike per Radio2 ne Itali. Kete pergjigje aktori i njohur komik e dha kur drejtuesit e emisionit e pyeten nese ndihej bashkekohor me Berlusconi duke qene sa e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.922Z

Llorente Mendoj vetem per Atletikon

Interesi i Realit te Madridit me ben krenar. Do te thote se po eci mire por tani mendoj vetem per Atletikon e Bilbaos. Keshtu eshte shprehur Llorente per te perditshmen As. Pasi ka shenuar nje gol ne ndeshjen ne Skoci me kombetaren e Spanjes Llorente komenton zerat ne treg qe e shihnin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.074Z

Mendoj, pra jam, në Dhjetor

MARK MARKU Gjëja e rrezikshme, së cilës i druhem shumë në raste të tilla përkujtimore si ky i sotmi, është rënia në kurthin e të treguarit të ngjarjes së ndodhur 25 vite më parë, kurth ky që, nga njëra anë, nënkupton shfaqjen e rrëfyesit si protagonist të ngjarjes dhe nga ana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.272Z

Clooney ngrin Canalis: Nuk mendoj per martese

George Clooney thyen heshtjen duke folur per here te pare per lidhjen me bukuroshen italiane Elisabeta Canalis. Ne nje interviste dhene per nje faqe interneti irlandeze, aktori amerikan hedh poshte mundesine e marteses dhe krijimit te nje familjeje. “Nuk mendoj per martese dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.772Z

Ellis: Nuk mendoj se ndarja është hequr nga tryeza

“Mendoj, se fatkeqësisht ekziston rrezik i theksuar për ndarje. Dhe them fatkeqësisht sepse mendoj se shteti i unifikuar, me veriun e integruar është gjëja më e mirë për vendin. Por, fakt është se kur shikoni shumicën e serbëve në pjesën veriore, ata thjesht refuzojnë qeverisjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.278Z

Ferguson Nuk mendoj per finalen

Sir Alex Ferguson, trajneri i Manchester United, ka deklaruar se është shumë i përqendruar në ndeshjen e sotme gjysmëfinale që ekipi i tij do të luajë ndaj Schalke 04 dhe se nuk mendon për kundërshtarin në finale. “Nuk po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama