Rezultate te kerkimit per termin: +Mero +Baze

Total: 2867
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.577Z

Grushta gazetarit Mero Baze

Nje sulm i eger kunder gazetarit Mero Baze ndodhi ne oret e vona te mbremjes se djeshme ne zonen e ish bllokut ne Tirane, ku ai u qellua nga Rezart Taci, pronari i kompanise “Taci Oil” dhe truprojat e tij. Deshmitaret okulare ne vendin e ngjarjes thane se Mero Baze po qendront

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.578Z

Policia arreston dy agresorët e gazetarit Mero Baze

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy agresorët e gaztatarit Mero Baze. Në pranga janë vënë Bledar Lilo dhe Jurgen Selfo . Sipas policisë dy personat qëlluan Bazen për shkak të detyrës. Policia e Tiranës ka bërë me dije se gazetari Mero Baze ka bërë kallëzim penal për ngjarjen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.524Z

MERO BAZE DO BABA

"Tjetrit, po nuk ia ashtu ate, nuk te ben per baba'" - thote proverbi. Si qendrojne babai Berisha dhe biri Baze perballe ketij proverbi kaq madheshtor dhe kaq te bukur ? Babai Berisha, me hir me pahir, deshi - s'deshi, ndaj birit Mero, me taksiratin e babait proverbial ka mbaruar tashme pune. Pra Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.259Z

Liria e fjalës dhe fenomeni Mero Baze

Dje, dhjetëra gazetarë dhe qytetarë të Tiranës u tubuan para selisë së qeverisë shqiptare dhe protestuan kundër dhunës së ushtruar ndaj kolegut tonë, Mero Baze. Ishte një protestë për lirinë e shtypit, por ato tri-katër pankarta me mbishkrime kundër Kryeministrit Berisha dhe agreso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.075Z

Biznesmeni Rezart Taçi dhunon gazetarin Mero Baze

Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në orët e vona të natës në zonën e ish-bllokut Dhunohet në mjedise publike gazetari i njohur Mero Baze. Agresori ka qenë biznesmeni Rezart Taçi, pronari i ARMO-s, i akuzuar kohët e fundit nga media dhe administrata tatimore për evazion fiskal. Ngjarja ka n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.066Z

Rezart Taci: Akuza te rreme nga Mero Baze

Rezart Taci, pronari i kompanise “Taci Oil”, nepermjet nje deklarate per shtyp pergenjeshtoi akuzat se ai sulmoi gazetarin Mero Baze edhe pse goditjet ndaj Bazes i pane dhe i konfirmojne koleget qe ishin me te, Andi Bushati dhe Arban Hasani si dhe deshmitare te tjere. Megjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.444Z

Mero Baze: Taçi më kërcënoi shkrimet e mia ndaj

Dje në seancë dëshmuan edhe gazetarët Andi Bushati e Arban Hasani, të cilët pohuan se Taçi goditi Bazen TIRANË- Vijoi dje në Gjykatën e Tiranës procesi gjyqësor në ngarkim të biznesmenit Rezart Taçi i akuzuar nga Prokuroria për goditjen dhe rrahjen për shkak të detyrës të gazet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama