Rezultate te kerkimit per termin: +Merre

Total: 1036
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.151Z

Basha Rama i tha deputetes Albina Deda merre vezen dhe fute ne miter

Transmetuar me 25022016 - 2157 Kryetari i opozites Lulzim Basha akuzoi kryeministrin Edi Rama se ka perdorur gjuhe vulgare dhe te papranueshme ndaj deputetes demokrate Albina Deda sot ne seancen plenare te Kuvenditbr br Ne nje deba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.707Z

Era Istrefi thotë: Merre zemren time … (foto)

Këngëtarja simpatike, Era Istrefi, pritet që shumë shpejt të lansojë një këngë të re, të cilës i’a ka bashkangjitur edhe videoklipin. “Take my heArt” (Merre zemrën time), është mbishkrimi i fotos që sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.588Z

Përmbytjet/ Rama ballistit: Merre dëmshpërblimin nga komunistët

Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Novoselë ku shpërndau dëmshpërblime për banorët që u prekën nga përmbytjet në fillim të këtij viti. Rama batuta me ballistin by gazeta-panorama Rama shkëmbeu edhe batuta me qytetarët që morën dëmshpërblimet nga qeveria dhe pushteti ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.181Z

Bulqizë/ I plagosi burrin që tentoi ta përdhunonte, fqinja lajmëroi gruan: Hajde merre se do tja pres.

Gruaja e divorcuar që plagosi me thikë dhe dëmtoi në organet gjenitale ish-punonjësi i CEZ-it, që tentoi ta përdhunonte, i telefonoi fill pas ngjarjes gruas së dhunuesit. Gruaja, e cila është e moshës rreth 35 vjeçe, pasi e goditi disa herë me thikë H. B. ka njoftuar me telefon bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.086Z

Premierë: Butrinti vjen me “Merre zemrën tem” (Video)

Këngëtari i ri Butrint Imeri ka publikuar këngën e re të titulluar “Merre zemrën tem”. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Vig Poppa dhe po i njejti e ka bërë edhe muzikën, ndërsa për videoklipin është kujdesur pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.993Z

E goditi Ramën në kokë, Dede: Merre, e ke nga Mirdita!

Pasi deputetja e PD-së, Albina Deda, e ka qëlluar me një top letre të lagur, kryeministri Rama i ka lëshuar një batutë duke i thënë: "Po ku e lage moj...". Më pas Rama është larguar nga Kuvendi bashkë me ministrat. Në seancën e sotme në Kuvend, deputetët e opozitës e qëlluan Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.188Z

Gëzimja lajmëroi gruan e dashnorit: Hajde merre se do tja pres!

Gruaja e divorcuar Gëzime Lleshi, 33 vjeç, që plagosi me thikë dhe dëmtoi në organet gjenitale ish-punonjësin e CEZ-it, që tentoi ta përdhunonte, i telefonoi fill pas ngjarjes gruas së dhunuesit. Gruaja, e cila është e moshës rreth 35 vjeçe, pasi e goditi disa herë me thikë H. B., i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama