Rezultate te kerkimit per termin: +Merret

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.631Z

Shpendi nuk merret me protestuesit, merret me diçka tjetër (FOTO)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti po injoron protestën e ndrtimarëve që po ndodh para Komunës, e po merret me parqe. Derisa protesta po ndodh, Ahmeti ka postuar dy fotografi që thotë se ia ka dërguar një banor i Prishtinës, e që kanë të bëjnë me punën në ndërtimin e një parku t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.088Z

Tom Doshi merret në mbrojtje nga policia

Deputeti Tom Doshi, pasi ka bërë publik komplotin për vrasjen e tij është marrë në mbrojtje nga policia. Vet deputeti i përjashtuar nga Grupi Parlamentar i PS-së nuk ka bërë kërkesë zyrtare për tu marrë në mbrojtje. Megjithatë Policia e Shtetit ka vendosur të kujdeset për deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.346Z

Reuters: Gazsjellësi TransAdriatik nuk merret seriozisht

Share Lajmi kryesor dje për qeverinë dhe median e saj ishte ndërtimi i një gazsjellësi të njohur me emrin TransAdriatiku. Për këtë gazsjellës Berisha ishte në Norvegji, pasi kompania kryesore e konsorciumit që do ndërtojë gazsjellësin është Statoil, kompani s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.606Z

Permbytjet, Stojku merret ne pyetje

Drejtori i Korporates Elektroenergjitike Muharrem Stojku merret ne pyetje ne Prokurorine e Shkodres. Kreu i KESH eshte pyetur per menaxhimin e kaskades se Hidrocentraleve para dhe gjate permbytjeve.Aktualisht Prokuroria e Shkodres po verifikon dokumentat e KESH  nese eshte zbatuar ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.191Z

Banesat, si merret hipoteka

19/07/2010 Procedura e plotë për marrjen e pronësisë së apartamenteve të blera nga firma ndërtuese Afatet edhe pagesat për garazhet, verandat dhe ballkonet e jashtëm. Ja dokumentet Të gjithë ata persona që duan të blejnë apartamente nga firma, e cila ka ndërtuar objektin, duhet të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.873Z

Izrael, Olmert, merret ne pyetje

Kryeministri izraelit, Ehud Olmert merret serish ne pyetje, pasi eshte nen hetim per dy ceshtje te ndryshme. Kjo eshte seanca e nente e marrjes ne pyetje te shefit te kabinetit. Nje prej hetimeve ka te beje per bileta avionesh, per te cilat Olmert eshte demshperblyer ne shuma te medha ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.730Z

Merret vendimi, Kastriot Islami përjashtohet nga PS

Share Kastriot Islami nuk është më pjesë e Partisë Socialiste. Vendimi është marrë nga ana e grupit parlamentar gjatë mbledhjes së sotme, pas propozimit të Kryesisë së PS-së ditën e premte. Grup parlamentar ka votuar me unanimitet për përjashtimin e Islamit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama