Rezultate te kerkimit per termin: +Mesalles

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.221Z

Eto’o: Asnje oferte nga Manchester City

Sulmuesi i Barcelones Samuel Eto’o pergenjeshtron lajmin e ofertes ‘stratosferike’ te Manchester City dhe konfirmon se do qe te qendroje ne Barcelone. “Oferta stratosferike e Manchester City nuk ka ekzistuar asnjehere. Lajmi eshte thjesht nje skenar i pergatitur ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.104Z

Samuel Eto'o mbërrin në Milano

Samuel Eto'o ka mbërritur në Milano. Pa patur kohë të zbarkojë në aeroport një grup i madh gazetarësh, fotografësh e madje punëtorësh e pritën me brohoritma. Mendimi i parë i Eto'o është për Morattin. "Është një njeri me zemër të madhe", pastaj u drejtohet kolegëve të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.098Z

Inter-Etoo edhe me afer, Ibra katalanas

Agjenti i Eto’o, Jose Maria Mesalles eshte rikthyer ne Itali per te diskutuar rreth transferimit te sulmuesit afrikan tek Interi. Marreveshja paraprake mes lojtarit dhe shoqerise eshte arritur ne bazen e 10 milione eurove por ajo qe pengon transferimin eshte kerkesa e lojtarit ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.121Z

Etoo, sot pritet marreveshja me Interin

Marreveshja per kalimin e Eto’o tek Interi mund te arrihet sot. “Te enjten do te vazhdojme bisedimet dhe mendoj se do te arrijme ne nje marreveshje me Interin, edhe pse nuk do te kete nje firmosje”, eshte shprehur perfaqesuesi ligjor i Eto’o. Pyetjes se si kane ecu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.691Z

Samuel Eto rrezikon 10 vjet burg për evazion fiskal

Tjetër episod i telenovelës së futbollistëve që rrezikojnë shumë pasi akuzohen për evazion fiskal. 10 vjet e gjysmë burg dhe 14 milionë euro gjobë. Është kjo kërkesa e akuzës për Samuel Etoo dhe për ish menaxherin e tij Josip Maria Mesalles. Lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.980Z

Etoo, Barcelona nje plage e mbyllur

“Nuk ka qene nje lamtumire pa dhimbje ajo e Eto’o ndaj Barcelones”. Keshtu shprehet agjenti i lojtarit kamerunas pak dite pas ndeshjes se Champions League ku lojtari afrikan u perball me ish skuadren e tij, duke fshehur jo pak emocione. “Tashme e dime mire se vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.099Z

Eto’o-Inter, çështje orësh

Tani Mesalles ndodhet në Barcelonë për të marrë OK e klubit katalanas. Kështu që veshja zikaltër e një prej sulmuesve më të mirë në dhjetëvjeçarin e fundit është çështje orësh.Ndërkohë janë konfirmuar detajet e operacionit më të madh veror të merkatos. Ibrahimovic do të zb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama