Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazh

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.046Z

Topi mesazh Sejdiut

Me rastin e pervjetorit te pare te dites se pavaresise, Presidenti i Republikes, Bamir Topi i ka derguar nje mesazh Kreut te shtetit kosovar, Fatmir Sejdiu. “Kam kenaqesine e madhe qe, ne emer te popullit shqiptar dhe ne emrin tim personal, t’ju uroj perzemersisht Juve, dhe nepermjet Jush, gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.331Z

Withers mesazh ngushëllimi Berishës

Kryeministri Berisha merr një mesazh ngushëllimi nga ambasadori Amerikan Withers. Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, zoti John Withers, i dërgoi Kryeministrit Berisha një mesazh ngushëllimi për humbjen e jetës në detyrë të 4 oficerëve të Policisë së Shtetit. Në mesazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.185Z

Basha mesazh per Diasporen

var fbShare url httpvizionplusalbasha-mesazh-per-diasporensize smallbrbrLideri i opozites Lulzim Basha ka zgjedhur te pershendese Samitin e Diaspores nepermjet nje mesazhi publik duke sqaruar se e ka te pamundur te marre pjese ne mbremjen gala i vetmi moment ku ishte parashikuar prania e kryetarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.771Z

Papa mesazh paqeje botes

brbrNdersa Evropa eshte tronditur nga sulmet terroriste ne Bruksel por dhe fluksi me i madh i refugjateve qe nga Lufta e Dyte Boterore Papa Francesku ka zgjedhur ceremonine tradicionale te larjes se kembeve te emigranteve per te percjelle nje mesazh paqeje dhe dashuriebrbr brbrPas sulmeve te Bruksel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.583Z

Obama, mesazh falenderimi kryeministrit Berisha

Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama i ka dërguar një mesazh falenderimi kryeministrit Berisha. Në këtë mesazh, presidenti i SHBA-ve, i shpreh mirënjohjen kryeministrit shqiptar për mesazhin e dërguar për festën e Pavarësisë. “Dës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

"Mesazh hyjnor" ne Bagdad

Per here te pare, ne kryeqytetin irakian nuk kane rene bomba, por floke bore. Dhe kjo eshte hera e pare qe Bagdadi mbulohet nga nje mantel i bardhe. Te habitur dhe te kenaqur ne te njejten kohe, banoret e qytetit e kane interpretuar kete fenomen si nje mesazh paqeje dhe shenje hyjnore. "Eshte hera e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.169Z

'> Topi mesazh Obamës për Pavarësinë

Presidenti i Republikës, Bamir Topi, i ka derguar nje mesazh urimi presidentit te ShBA-ve, Barak Obama me rastin e 4 korrikut, dites se pavarësisë. Ne mesazh, kreu i shtetit, e ka cilësuar 4 korrikun si diten e fitores se vullnetit natyral te njeriut dhe te nje kombi per liri dhe barazi sociale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama