Rezultate te kerkimit per termin: +Mesi

Total: 7296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.115Z

Video: Shqiptarët thërrasin Mesi, Mesi, ja si ua kthen Ronaldo

Kjo video e publikuar së fundmi tregon reagimin e yllit të Portugalisë, Kristiano Ronaldo kur tifozët shqiptarë thërrasin "Mesi, Mesi", ndërsa ai bënte nxemjen. Edhe gjatë ndeshjes, tifozët thërritën "Mesi, Mesi". Megjithatë portugezi nuk duket i shqetësuar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.360Z

Mesi dhe Kubala

E gjithë bota mban sot në gojë emrin e Lionel Mesit dhe brohoret me të madhe gurin kilometrik të radhës që ka arritur argjentinasi. Kjo, pasi numri 10 i Barcelonës shënoi dy gola në portën e BATE-s së Borisovit në Champions dhe arriti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.406Z

Mesi kurorezon Ronaldon

Lionel Mesi tregohet shume me altruist se Kristiano Ronaldo. Pasi portugezi deklaroi disa dite me pare per veten se eshte ai qe meriton Topin e arte, argjentiasi kurorezon rivalin. Ne nje interviste per prestigjozen gjermane “Kiker”, lojtari i Barcelones thote pikerisht se çmimin e meriton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.257Z

Argjentina - Mesi

Nuk ka vetëm Barcelona në fjalorin e superkampionit. Lionel Mesi është kthyer në Argjentinë për ndeshjen e radhës të ekipit të tij kombëtar me synim fitoren ndaj Kilit në eleminatoret e kupës së botës të vitit 2014. P&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.174Z

Mesi dhe Fabregas

Leo Mesi dhe Çesk Fabregas, të lindur për të luajtur sëbashku, dyshja ideale që po bën të ëndërrojë popullin katalanas. Barcelona magjike e Pep Guardiolës ka rikthyer në vendlindje Çeskun, duke i shtuar një tjetër di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.446Z

FOTOT/ Lionel Mesi çmend femrat

Fitimi i Topit të Artë nga Lionel Mesi, ka nxehur fanset e tij. Ja si e ka festuar kjo modele, fitoren e Mesit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.786Z

Pike: Mesi vendimtar, Kristiano spektakolar

SHKRUAN: Jeton Selimi 06-04-2011 11:16Mbrojtësi bën krahasimin mes dy lojtarëve, ndërsa argjentinasi mendon se sistemi i lojës që aplikohet te Barça, i vjen shumë për shtat Zherard Pike, mbrojtësi i Barcelonës, krahasoi dy futbollistët që vlerësohen si më të mirët në botë pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama