Rezultate te kerkimit per termin: +Messi

Total: 5722
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.999Z

Messi, Messi, Messi

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi është kurorëzuar për herë të tretë me radhë me Topin e Artë, si futbollisti më i mirë i vitit në botë. Argjentinasi është bërë lojtari i dytë në histori pas Michel Platinis, që ngadhënjeu për tri vite të njëpasnjëshme. Kurse te femrat, çmimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.153Z

Ah Messi, Messi

I heshtur, i mërzitur, në mendime dhe i dëshpëruar është parë si rrallë herë gjeniu i futbollit, Lionel Messi. Futbollisti më i mirë i historisë së futbollit ka prekur miliona tifozë të Barcelonës pas eliminimit nga Liga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.610Z

Messi magjik

Lionel Messi apo Diego Armando Maradona ? Ky është debati që bëhet tashmë disa vjet, por që ka shpërthyer ditëve të fundit, pas formës së shkëlqyeshme të sulmuesit të Barcelonës. Ylli argjentinas Lionel Messi shënoi het-trikun e tij të dytë brenda tetë ditëve, derisa Barcelona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.452Z

Messi, Messi, Messi, Messi... RONALDO

Pas katër vjet të dominimit në futbollit botëror, më në fund del një futbollist që e ndalë supërfuqinë e Lionel Messit. Cristiano Ronaldo është shpallur futbollisti më i mirë i vitit 2013. Superylli portugez është l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.288Z

Kurrë se lanë rehat, prapë “Messi, Messi, Messi” (Video)

Sa herë që tifozët e ndonjë skuadre kundërshtare shohin Ronaldon, gjëja e parë që iu shkon ndër mend është Lionel Messi. Edhe në ndeshjen që Real Madridi e fitoi në fundjavë nga Eibar në udhëtim, u ballafaqua me thi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.337Z

Ia "prishin" filmin Ronaldos, "Messi, Messi, Messi" (Video)

Premiera e filmit të Cristiano Ronaldos nuk ka ecur në mënyrën më të mirë. Fajet i kishte përsëri "hija e Lionel Messit" që e përcjellë në çdo hap të jetës. Në premierën e filmit në Londër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.001Z

Martohet Messi?

Nga Express më 10 qershor 2011 në ora 16:07 Futbollisti që dy herë fitoi topin e artë, Lionel Messi pritet të martohet në fund të qershorit më të dashurën e tij Antonella Roccuzzo. Lionel Messi është takuar me Antonellan në moshën pesëvjeçare dhe që të dy janë nga Rosario e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama