Rezultate te kerkimit per termin: +Messin

Total: 1603
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.259Z

Ronaldo kërcënon Messin

Ronaldo kërcënon Messin në renditjen e golshënuesve më të mirë europianë të historisë. Aktualisht Ronaldo, Messi dhe Raul ndajnë vendin e parë në renditjen e golave të shënaur në Europë me 76 gola. Por sot në mbrëmje përballë Shalkes Ronaldo mund të shkëputet duke lënë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.455Z

Reali duhet ta izolojë Messin

Ish-reprezentuesi i italian, Claudio Gentile beson se Real Madridi duhet ta angazhojë një lojtar për t`u përkujdesur në veçanti për Lionel Messin në sfidën e madhe që zhvillohet në Bernabeu. “Ju duhet ta markoni Messin me lojtarë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.934Z

Sanchez do ta ndihmojë Messin

Nga Express më 03 gusht 2011 në ora 21:10 Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique beson se arritja e Alexis Sanchezit do t’i krijojë më shumë hapësira Lionel Messit. “Sanchez mund të jetë i dobishëm për të gjetur hapësira në fushë dhe për ta ndihmuar Messin për të pasu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.092Z

Man City, ofertë aksidentale për Messin

Ish drejtori ekzekutiv i Manchester Cityt, Gary Cook ka bërë të ditur se klubi një herë bëri aksidentalisht ofertë prej 30 milionë funtesh për yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Cook, i cili u largua nga Etihad Stadium në shtator të vitit të kaluar tregoi ngjarjen në një libër të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.421Z

Mos më krahasoni me Messin

Mesfushori i ri i Chelseas, Eden Hazard thotë se do të ishte ekzagjeruese po të krahasohet me yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Përfaqësuesi belg iu bashkua kampionit evropian nga Lille për 32 milionë funte gjatë kësaj vere dhe nga ai pritet shumë. “Messi është lojtari më i mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.820Z

Agjenti i futbollit, në takim me Messin!

Agjenti i njohur i futbollit, Ramon Vega është parë në një takim me Lionel Messin. Agjenti argjentinas që kryen punë në Evropë ka publikuar një selfie me Messin. Vega shoqërohej nga Di Maria në takimin me Messin. Ky takim ka ngritur edhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.847Z

Gazetarja seksi që intervistoi Lionel Messin

Në intervistën e tij të fundit,me siguri pjesa më e madhe janë mahnitur jo nga ylli i Bacelonës,Lionel Messi,por nga gazetarja që bënte intervistën. Ines Sainz,gazetarja e njohur meksikane zhvilloi para pak ditësh një intervistë interesante me katër herë fituesin e Top

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama