Rezultate te kerkimit per termin: +Messit

Total: 1743
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.462Z

Gjyqtarët i ndihmojnë Messit

Selektori i Argjentinës, Alejandro Sabella mendon se ylli i Barcelonës, Lionel Messi përfiton nga gjyqtarët në La Liga, të cilët nuk lejojnë lojë të ashpër. Ai lavdëron kualitetet e 24-vjeçarit, të cilin e quan ambasador të vërtetë për shtetin e tij. Sabella këshillon spanjollët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.391Z

Çka i tha Pepe, Messit?

Të gjithë ishin kurreshtar të dnin se çka u bisedua për një moment në El Clasicon e se dielës mes Pepes dhe Messit. Mbrojtësi i Realit iu afrua Messit duke e ledhatuar me dorën mbi kokë ndërsa shkëmbyen pak fjalë. "Pse gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.482Z

FOTOT/ Fansja më e zjarrtë e Leo Messit

23-vjeçarja Livia Gullo është një ndër tifozet më seksi në botë. Ajo vjen nga Brazili derisa është tifoze e Barcelonës dhe e Lionel Messit. Livia ka bërë bujë në mediat botërore për shkak të fotografive provokative me fanellë të Barcelonës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.159Z

Cruyff: “Është radha e Messit”

www.albania-sport.com - Johan Cruyff, presidenti i nderit te Barcelona, mohoi se stili i lojës së Lionel Messi mund të krahasohet me të tijin, duke theksuar se stili i të luajturit të sulmuesit azulgranas i ngjason shumë me atë të Diego Armando Maradona. “Nuk gjej asgjë të përbashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.707Z

Pele: Ronaldo, pse i frikësohesh Messit?

Legjenda e futbollit botëror, Pele e ka këshilluar Cristiano Ronaldon që të mos frikësohet nga Lionel Messi. Pele ka thënë se ka vërejtur se si Ronaldo gjithmonë ka frikë nga golat e Messit. "Kur Messi është i lënduar, Ronaldo, f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.039Z

Mourinho telefonon babain e Messit!

Sipas një televizioni argjentinas, Chelsea i ka nisur edhe zyrtarisht bisedimet për blerjen e Lionel Messit. Jose Mourinho e ka telefonuar Jorge Messin dje pasdite. Mourinho e ka pyetur babain dhe agjentin e Messit për të ardhmen e djalit të tij. Biseda thuhet se ka zgjatur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.279Z

Xabi Alonso befason me foton e Messit!

Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso ka befasuar dje me një gjest të tij. Ylli spanjoll e ka vendosur për disa minuta në faqen e tij në "Twitter" foton e Lionel Messit. Brenda pak minutave fotoja mori shumë komente duke shprehur habinë se pse Alonso e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama