Rezultate te kerkimit per termin: +Mets

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Llogarit e Ilir Mets

Opozita shqiptare, me lvizjen e fundit t Ilir Mets, sht rikthyer edhe nj her n gjndjen e para dy viteve. Bashkimi i opozits dhe krijimi i nj koalicioni solid, ishin dy nga aksionet m t rndsishme politike t Edi Rams q pas ardhjes s tij n krye t Partis Socialiste. Ai investoi shum n kt drejtim, kraha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Meta kundr privatizimit

Tiran (start) Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta ka kundrshtuar vendimin e djeshm t qeveris, pr privatizimin e nj pjes t aksioneve shtetrore n disa kompani private. Sipas Mets, vendime t tilla pr privatizime kaq t shpejta ln hapsira pr korrupsion dhe abuzime. Kreu u LSI-s tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.620Z

Vdekja e OsamaBin Laden, festë nësportin amerikan

SHBA- Philadelphia, Pennsylvania, inning-u (pjesë loje) i nëntë i sfidës mes Phillies dhe New York Mets, ndeshja e Major League Baseball. Daniel Murphy i Mets është gati për të gjuajtur kundër Ryan Madsen. Por, stadiumi, “Citizens Bank Park”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.269Z

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Meta paralajmëron Shkupin për shqiptarët

“Zbatimi i plot i Marrveshjes s Ohrit, garanci pr stabilitet” Ministria e Jashtme ka zgjedhur nj mnyr shum diplomatike pr t’i rikujtuar Shkupit zyrtar zbatimin e t drejtave t shqiptarve, por edhe angazhimin e Shqipris n kt drejtim. Prmes nj urimi, kreu i saj, Ilir Meta, ka prcjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.842Z

Koalicioni i Mets n Gjykat pr regjistrim

N dat 21 Shkurt n vijimsi t Deklarats s Kryetarit t LSI, Ilir Meta, dhe Kryesis s ksaj force politike si dhe nisur nga t gjith faktort politik q uan n kt vendimarrje u rregjistrua pran Gjykats s rrethi Tiran Krkesa pr t rregjistruar ligjerisht Koalicionin E Majta Pr Integrim. N kt grupim politik d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.039Z

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony rimartohen

Jennifer Lopez dhe burri i saj Marc Anthony janë rimartuar. Çifti shumë i dashuruar me njëri-tjetrin ka shkëmbyer edhe njëherë premtimet e dashurisë, pas pak më shumë se 4 vjet nga martesa e parë dhe gati 8 muaj nga lindja e binjakëve të tyre. Ceremonia u zhvillua në Las Vegas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama