Rezultate te kerkimit per termin: +MetaPrifti

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.479Z

Ekzaminimi i videos Meta- Prifti do bëhet në ambiente private

Në ambientet që nuk do të jenë zyrtare, por një vend i përbashkët privat, tre ekspertët shqiptarë, Artur Rrahmani, Ardian Pollo dhe Ermal Beqiri, do të punojnë deri më 24 tetor për të dhënë përgjigjet e tyre mbi detyrat që Kolegji Penal u dha këtë të premte për video-skandalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.820Z

Meta: Do kandidoj për kreun e LSI

Kreu i LSI, Ilir Meta Ilir Meta do të kërkojë një tjetër mandat nga anëtarësia e Lëvizjes Socialiste për Integrim për postin e kryetarit të LSI-së. Në daljen e parë për mediat për vitin 2012, Ilir Meta pohoi dje se do të kandidojë sërish për tu votëbesuar nga baza e kësaj forc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama