Rezultate te kerkimit per termin: +Meten +Komisioneri +Fyle

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.748Z

Komisioneri Fyle në Tiranë, takon Metën: Përgjegjësitë e reja kërkojnë maturi politike

Komisioneri për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Stefan Fyle ka nisur mëngjesin e sotëm vizitën e tij në Tiranë në kuadër të raundit të katërt të  Dialogut të Nivelit të Lartë mes Shqipërisë dhe BE dhe njëkohësisht vizitën e tij të fundit si komisioner në vendin tonë. Rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.749Z

Stefan Fyle sot vizite ne Tirane

0 brbr brbrKomisioneri per Zgjerimin e Bashkimit Europian Stefan Fyle ka nisur mengjesin e sotem takimet me kreret e shtetit dhe politikesbrbr brbrAi ka takuar per rreth 30 minuta me Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta ku eshte diskutuar per situaten politikebrbr brbrBurime zyrtare thane se ne takimin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.730Z

Fyle takon Meten

Komisioneri për Zgjerim Stefan Fyle bisedoi në Bruksel, në një takim me kreun e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mbi situatën në Shqipëri për reformat, zgjedhjet dhe retorikën nacionaliste. "Kemi diskutuar lidhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.952Z

Fyle 2012 mundesia juaj e integrimit

Komisioneri për Zgjerimin Stefan Fyle dha në Tiranë sinjale optimizmi, se 2012-ta mund te jete viti kur Shqiperia mund te marre realisht statusin e vendit kandidat. Ne themel te ketij optimizmi qendron bashkepunimi mes qeverise dhe opozites, per te permbushur 12 rekomandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.749Z

Dialogu Shqiperi -BE Fyle Me teper pjekuri nga te gjitha palet ne Parlament

Transmetuar me 29092014 - 1103 Tirane 29 shtator 2014 NOAal- Komisioneri per Zgjerimin ne Bashkimit Europian Stefan Fyle ndodhet ne vendin tone ne kuader te takimit te katert te Dialogut te Nivelit te Larte Shqiperi-BEbr br Qysh ne oret e para te mengjesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.797Z

Fyle: PD, jo politikë në rrugë Rama:I plotësojmë çdo kërkesë

Të tjera rreth shkrimit Basha: Bashkëpunojmë për reformën në drejtësi FOTO/Bregu-Halimi-Ristani në tryezë krah Ramës Foto/ 3 deputetët e PD konsultohen me Berishën VIDEO Fyle 'sms' opozitës: Debatet politike bëhen në institucione demokratike BE: 649.5 mln € Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.315Z

FOTO LAJM/ Një rekomandim për aleatët

Kryeministri Edi Rama ka postuar në mbrëmje si foto të ditës në rrjeti social Facebook, një moment kur ai shtrëngon duart me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta. Pranë tyre është edhe Komisioneri për Zgjerimin, Stefan Fyle. Në ditën kur Komisioni Europian dha një vlerësim për qeverin�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama