Rezultate te kerkimit per termin: +Michael +Caine

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.942Z

Morgan Freeman fle gjatë intervistës

Aktori i njohur i filmave të Hollywoodit, Morgan Freeman, bashkë me Michael Caine (80) ka dhënë një intervistë për televizionin amerikan KCPQ, në kuadër të promovimit të filmit të tyre “Now You See Me”. Derisa Caine ishte shumi i disponuar, Freeman (75) rrinte ulur krahas tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.933Z

Aktorin Morgan Freeman e zë gjumi gjatë intervistës live

SHBA-Aktori i famshëm Morgan Freeman është kapur mat teksa fle gjumë gjatë një interviste direkte në televizion. 75-vjeçari u intervistua nga stacioni televiziv KCPQ në Siattle së bashku me yllin veteran të kinemasë, Michael Caine. Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.935Z

Aktorin Morgan Freeman e zë gjumi gjatë intervistës live-VIDEO

SHBA-Aktori i famshëm Morgan Freeman është kapur mat teksa fle gjumë gjatë një interviste direkte në televizion. 75-vjeçari u intervistua nga stacioni televiziv KCPQ në Siattle së bashku me yllin veteran të kinemasë, Michael Caine. Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.914Z

Vin Diesel heq dorë nga makinat, kthehet nga e mbinatyrshmja |VIDEO

Transmetuar më 21.10.2015 - 16:31 Në filmin e tij të fundit, “The Last witch Hunter”, ai luan në rolin e një njeriu, të destinuar të vrasë shtrigat në përjetësi, për të shpëtuar njerëzimin. Me kÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.881Z

Demi Moore, ne premieren e Flawless ne Londer

Aktorja hollivudiane Demi Moore dhe bashkeshorti Ashton Kutcher, moren pjese ne Londer ne premieren e filmit te saj, “Flawless”. 46- vjecarja Moore u shpreh se interpretimi i nje biznesmeneje te madhe ne moshe, ishte sfide per te. "Nuk eshte e veshtire, por dicka ndryshe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.692Z

Sorrentino dhe Rinia

Sorrentino dhe “Rinia” triumfojnë në European Film Awards si fitues të çmimeve Regjia më e mirë, Filmi më i mirë dhe një çmim e ka fituar gjithashtu edhe Michael Cane. “Rinia është një film i thjeshtë kushtuar lirisë dhe në Europë kemi nevojë per të tilla tema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.944Z

Morgan Freeman fle gjatë intervistës!

Aktori i njohur i filmave të Hollywoodit, Morgan Freeman, bashkë me Michael Caine (80) ka dhënë një intervistë për televizionin amerikan KCPQ, në kuadër të promovimit të filmit të tyre Now You See Me. Derisa Caine ishte shumi i disponuar, Freeman (75) rrinte ulur krahas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama