Rezultate te kerkimit per termin: +Michael +Jordan

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.999Z

Binjake per Michael Jordan

Michael Jordan është bërë baba’ i dy binjakeve mbrëmjen e së dielës. Bashkëshortja e tij Yvette ka lindur dy vajza në një spital të Floridës. Lajmin e bëri të ditur zëdhënësja e ish-basketbollistit të fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.005Z

Binjake për Michael Jordan

 Michael Jordan është bërë baba’ i dy binjakeve mbrëmjen e së dielës. Bashkëshortja e tij Yvette ka lindur dy vajza në një spital të Floridës. Lajmin e bëri të ditur zëdhënësja e ish-basketbollistit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

Messi si Maradona dhe Michael Jordan

Lionel Messi është krahasuar me legjendat e sportit, Diego Maradona dhe Michael Jordan, pas paraqitjes së shkëlqyeshme në Ligën e Kampionëve. Pas het-trikut kundër Valencias në La Liga të dielën, Messi shënoi dy herë dhe ndihmoi me krijimin e një tjetri, duke inspiruar fitoren e Barc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.920Z

Foto nga martesa Michael Jordan

Ish-lojtari i Chicago Bulls, Michael Jordan u martua me Yvette Prieto, duke shwnuar kwshtu marteswn e tij tw dytw. Nw cerenominw nw njw kishw nw Florida kanw qenw rreth 300 të ftuar, shumw prej tyre tw njohur pwr publikun./Indeksonline/          

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.389Z

Michael Jordan – Kobe Bryant

Michael Jordan dhe Kobe Bryant, dy emra të mëdhenj të basketbollit amerikan, dy lojtar lider të padiskutueshëm, që në karrierat e tyre kanë arritur shumë tituj si me skuadrat e tyre, ashtu edhe individual. Por sa i keni vërejtur ngjashmëritë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.141Z

Guardiola: Messi është si Michael Jordan

Lionel Messi shënoi dy gola teksa Barcelona shkatërroi rivalin e Ligës së Kampionëe, Stuttgart, në ndeshjen e mbrëmshme të zhvilluar në Nou Camp. Messi shënoi një gol të shkëlqyer pas vetëm 12 minutash lojë, pas të cilit Pedro Rodriguez e dyfishoi në 2-0. Messi, i cili ishte një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.868Z

Michael Jordan, muaj mjalti në Greqi

Michael Jordan dhe gruaja e tij e re Yvette Prieto po kalojnë muajin e mjaltit në Greqi. Ish-basketbollisti i famshëm gjendet në Mykonos dhe po qëndron në jahtin e tij të stërmadh bashkë me ish-modelen. Cifti ka lundruar në ishujt grekë që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama