Rezultate te kerkimit per termin: +Michel

Total: 1732
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.409Z

Michel Houellebecq shkrimtari kontradiktor

Michel Houellebecq eshte shkrimtari kontradiktor francez i cili fitoi nje nga cmimet me te rendesishem te vendit Goncourt. Eumlshte nje cmim qe i takon vetem te medhenjve dhe atyre qe me veprat e tyre arrijne te bejne epoke ne letersi. Po Michel cfare autori eshte ne te vertete Ja disa prej gjerave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.133Z

Ndërron jetë artisti francez Michel Delpech

Këngëtari i mirënjohur francez Michel Delpech ka ndërruar jetë në moshën 69-vjeçare nga një sëmundje e rëndë. Ishte bashkëshortja, Geneviève ajo që e bëri publik lajmin për humbjen e Michel. Këngëtari është i njohur për hitin e tij të famshëm “Wight is wight”, e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.047Z

Jep dorëheqjen kryeministri belg, Charles Michel

Kryeministri belg, Charles Michel njoftoi sot dorëheqjen në Dhomën e Deputetëve. Michel ka dhënë dorëheqjen vetëm pak ditë pasi një nga partnerët kryesorë të tij të koalicionit dhanë dorëheqjen në lidhje me një përplasje mbi emigracionin. Ai njoftoi se do të jepte dorëheqjen p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.443Z

Ljubos Michel zevendeson bilbilin me kollare

Michel ka pranuar detyren e pergjegjesit per kompeticionet nderkombetare ne skuadren ukrainase te Shakhtar Donjetsk. Arbitri i finales se Champions League 2008, sllovaku Ljubos Michel ka lene pergjithmone detyren si “bilbil” nderkombetar per shkak te nje demtimi te rende, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.163Z

Michel: Leon lojtar i Realit

Trajneri i Getafes, Michel, ka deklaruar se mesfushori i tij kryesor, Pedro Leon, i është shitur Realit dhe se tani është në dorën e Hose Mourinjos të vendosë fatin e futbollistit. Pavarësisht faktit që Pedro Leon ka shkuar për stërvitjet parasezonale me Getafen në Segovia, ekziston m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.284Z

Historia e aristokratit të futbollit Michel Platini

Ëndërronte, vogëlushi Michel. Si të gjithë që kanë moshën për të ëndërruar. Shpikte ndeshje futbolli të pambarimta në oborrin përpara barit të gjyshit, atje në Jouef. Lokali ishte plot me italianë, pasi gjyshi kishte ardhur në Lorenë nga Agrate Conturbia, provincë e thellë e No

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.695Z

Michel Platini do ti thote lamturmire futbollit

FIFA do te kerkoje skualifikimin perjetesisht te Michel Platini nga cdo funksion ne institucionet e futbollit Lajmin e ben te ditur gazeta franceze LEquipe qe ka cituar avokatet e kreut te UEFA-sbr br Hetimet e FIFA-s jane mbyllur per ceshtjen e pageses e cilesuar e parregullt qe Sepp Blatter i ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama