Rezultate te kerkimit per termin: +Migen +Memelli

Total: 663
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.717Z

Migen Memelli firmos për Flamurtarin

(ALBANIA SPORT) – Migen Memelli është blerja e bujshme e Flamurtarit gjatë merkatos dimërore, duke e çuar në gjashtë numrin e lojtarëve të ardhur te kuqezinjë vlonjatë, pas Gramit, Prognit, Puljizit, Tasunoviçit dhe Djoriçit.   NJË VIT KONTRATË Ish-sulmuesi Tiranës, Migen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.451Z

Migen Memelli, drejt Spartak Nalçik?

(ALBANIA SPORT) – Migen Memelli mund të transferohet në kampionatin rus te Spartak Nalçik. Oferta për sulmusin e Tiranës (29 vjeç, 9 ndeshje, 1 gol këtë sezon), sipas “Sport Ekspres” shkon në 500 mijë dollarë. Për golashënuesin më të mirë të edicionit të kaluar (22 gola) ka i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.207Z

Minindeshjet, shkëlqen Migen Memelli

KOMBËTARJA – Trajneri Ari Han po tregon cdo ditë e më shumë pjesë nga karakteri i tij. Holandezi është treguar shumë kritik ndaj lojtarëve sidomos në teprimet e mbajtjes së topit. Edhe dje u zhvillua një minindeshje brenda grupit, e cila përfundoi 4-2. Sukaj (2) dhe Abilaliaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.300Z

Migen Memelli: “Mezi pres të luaj”

Migen Memelli, sulmuesi shqiptar i skuadrës suedeze Gais është rikuperuar plotësisht dhe është bashkuar me grupin në stërvitje. "Trajneri është i kënaqur me rikthimin tim, dhe unë personalisht mezi pres të shijoj minutat e para në edicionin e ri", - tha Memelli për "Albania-sport".

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.176Z

Migen Memelli: Nuk e kuptoj ndëshkimin

Mospërfshirja në skuadër për takimin e sotëm me Lushnjën natyrisht që ka qenë një goditje e papritur. Megjithatë, Migen Memelli ruan gjakftohtësinë, në pritje që situata të sqarohet. Sulmuesi ka pranuar pezullimin e trajnerit Alban Tafaj, edhe pse ai shprehet i paqartë për arsyet. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.086Z

Migen Memelli: Rikthehem ne derbi me Dinamon!

Migen Memelli, shenuesi me i mire i edicionit te kaluar, do te jete i gatshem per sulmin e Tiranes ne sfiden derbi, ndaj Dinamos. Derbi i kryeqytetit do te luhet ne javen e shtate te kampionatit, ne mes te muajit tjeter. Lojtari, qe i mungon formacionit te Tiranes prej disa muajve, shpreson qe te ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.904Z

Humbi penalltinë ndaj Skënderbeut, pezullohet Migen Memelli

Sulmuesi pogradecar, Migen Memelli, duke nisur nga sot nuk do të jetë më pjese e Partizanit. Mbrëmë klubi ka pezulluar lohtarin duke e lënë zyrtarisht jashtë ekipit. Memelli ndërpret kështu kontratën para kohe me Partizanin. Siç raporton klubi i Partizanit, Memelli e ka tepruar me sjellj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama