Rezultate te kerkimit per termin: +Mihal +Delijorgji

Total: 1701
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.987Z

Gerdeci Mihal Delijorgji merr demshperblim

Mihal Delijorgji Mihal Delijorgji merr demshperblim Diten e djeshme ne Fletoren Zyrtare u botua vendimi i gjykates se Strasburgut qe e demshperbleu pronarin e Albademil kompania qe kryente demontimin ne Gerdec ku ndodhi dhe tragjedia e 15 marsit 2008 me 15 mije e 600 euro Sipas ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.580Z

Mihal Delijorgji ortak me Fahri Balliun dhe Xhillarin

Nga Një kompani e përbashkët ndërtimi, në të cilën janë ortakë i akuzuari kryesor për tragjedinë e Gërdecit, Mihal Delijorgji, dhe botuesi i gazetës “55”, Fahri Balliu, është ende aktive dhe nuk është sekuestruar nga prokuroria, megjithëse dosja e Gërdecit ka shkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.286Z

Mihal Delijorgji i drejtohet Gjykatës së Strasburgut

25/12/2008  Të hiqet sekuestroja e pronave Në pronësi pallatet, 18 mijë metra tokë dhe fabrika TIRANE- Ish- administratori i fabrikës së demontimit të municioneve në Gërdec Mihal Delijorgji, me anën e një padie i drejtohet Gjykatës së Strasburgut në Holandë duke pretenduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.077Z

Mihal Delijorgji merr 15 mijë euro nga qeveria, për stresin që kaloi në burg

Qeveria shqiptare ka dëmshpërblyer me 15 mijë euro Mihal Delijorgjin, pas vendimit të Gjykatës së Strasburgut. Ky i fundit është dëmshpërblyer për stresin që ka kaluar në burg, ndërsa. Delijorgji pati paditur shtetin shqiptar për tejkalim të afateve të paraburgimit, në pritje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.301Z

Trafiku i municioneve, dëshmon Mihal Delijorgji

TIRANE – Mihal Delijorgji, kreu i “Alba Demil” i burgosur për tragjedinë e Gërdecit, është marrë në pyetje ditët e fundit në qeli për paketimin e fishekëve 7.62 mm, që dërgoheshin më pas në Afganistan. Burime pranë hetimit të çështjes pohojnë se, tashmë ka përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.471Z

Mihal Delijorgji, si ndriti ylli i ekskavatoristit dropullit

Mihal Delijorgji, njeriu më i përfolur sot në Shqipëri, nuk ishte askush përpara 17 vjetësh. Një i ri me arsim tetëvjeçar dhe me një kurs mekanizatori, djali Dropullit do të ndiqte rrugën e babait, duke punuar me ekskavator në vendlindje. Rënia e diktaturës dhe hapja e kufijve e shkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.610Z

Mihal Delijorgji i dëbon, romëtringrenë baraket në trotuar

Të tjera rreth shkrimit FOTO VD/Romët: Nëse s'na strehojnë dalim në rrugë Totozani: Dëbimi me dhunë, institucionet heshtën Romët: Ky është krim Delijorgji: S'është pronë e juaja,dilni jashtë VIDEO/Totozani mbrëmë me romët: Llalla të hetojë Delijorgji dje duke inspekt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama