Rezultate te kerkimit per termin: +Mihal +Delijorgjit

Total: 1056
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Vajza e Mihal Delijorgjit shpallet Miss Shqipëria 2012

Share Kleoniki Delijorgji është shpallur Miss Shqipëria 2012. Vajza e Mihal Delijorgjit, 15 vjeç, ka lindur në Janinë, raporton GSH. Ajo do përfaqësojë Shqipërinë edhe në Miss Globe International. Spektakli u transmetua nga TVSH. Delijorgji është e katërmbëdhjeta vajzë që fiton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.497Z

Dervishi: “Kompania e Mihal Delijorgjit, debitore në dogana”

Kompania “Përparimi sh.a.”, në pronësi të Mihal Delijorgjit, një prej të paditurve si përgjegjës pas tragjedisë së Gërdecit, ka bërë deklarime jo të sakta të importit të hekurit. Kompania në pronësi të Delijorgjit rezulton të ketë detyrime doganore dhe gjoba të pashlyera.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.684Z

Gjykata e Tiranes i fal 70 dite burg Mihal Delijorgjit per sjellje te mire

Gjykata e Tiranës i fal 70 ditë nga dënimi i mbetur Mihal Delijorgjit për sjellje të mirë. Ishte gjyqtari Arben Micko, i cili referuar raportit të burgut të Vaqarrit, të cilët e përkufizojnë ish-administratorin e kompanisë “Albad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.056Z

Lirimi i Delijorgjit, akuza ankesë në Gjykatën e Lartë

• Prokuroria ka bërë rekurs në Gjykatën e Lartë për vendimin e Gjykatës së Apelit të Durrësit, e cila pushoi akuzat ndaj biznesmenit të hekurit Mihal Delijorgji.Ankesa e Prokurorisë së Apelit të Durrësit për vendimin e Gjykatës së Shkallës së Dytë në këtë qytet që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

"Gërdeci", dorëhiqen avokatët e Delijorgjit

Jep dorëheqjen nga gjyqi i Gërdecit, avokati i të pandehurit Mihal Delijorgjit, Maks Haxhia. Në seancën e ditës së hënë të tragjedisë së Gërdecit në Gjykatën e Tiranës, avokati i njohur si dhe avokatja tjetër e De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.497Z

Prokuroria: Sekuestroni pasurite e Delijorgjit

Prokuroria e Tiranes nepermjet nje kerkese i kerkon gjykates me te njejten emer sekuestrimin e pasurive te paluajtshme te Mihal Delijorgjit, administratorit te firmes "Albademil". Lajmin e ben te ditur zyra per shtyp prane Prokurorise se Pergjithshme. Nga ana tjeter, organi i akuzes ka nisur hetimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.974Z

Predhat e Mihal Delijorgjit, çmontimi vazhdon në Poliçan

• Predhat e pashpërthyera që u mblodhën të përhapura në fshatin Gërdec, rreth fabrikës së Mihal Delijorgjit, si dhe ato që ishin bërë dalje në magazinat e MEICO-s, por që ende nuk kishin mbërritur në Gërdec do të dërgohen në Poliçan për t’u çmontuar.Fatos Mahmutaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama