Rezultate te kerkimit per termin: +Mikelin

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Lëreni rehat Mikelin

Roberto di Matteo ka këshilluar tifozët e Chelseat ta lënë rehat mesfushorin John Obi Mikel. Mesfushori nigerian u kritikua nga përkrahësit e gjigantit londinez pasi një gabim i tij u përcoll me golin e barazimit 2-2 të Juventusit në Ligën e Kampionëve të mërkurën mbrëma. Por, menaxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.530Z

Gjyqtari shau Mikelin?

Përveç që besojnë se e përjashtoi pa të drejtë Fernando Torresin dhe pranoi golin nga pozita jashtë loje të sulmuesit të Manchester Unuitedit, Javier Hernandez, Chelsea ka akuzuar gjyqtarin Mark Clattenburg për fyerje ndaj dy futbollistëve të tij. Arbitri thuhet se ka fyer në baza raco

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.767Z

Kontratë e re për Mikelin

Chelsea po mendon t’ia vazhdojë kontratën John Obi Mikelit edhe për pesë vjet. Përfaqësuesi nigerian e ndihmoi ekipin londinez të triumfojë në Ligën e Kampionëve dhe FA Cup, ndërsa kontrata e tij skadon verën e ardhshme. “Mikel, shumë shpejt do të nënshkruajë kontratë pes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.119Z

Djali mbush 25 vjeç, ja si e uron Mimi Kodheli |FOTO

Transmetuar më 29.05.2015 - 16:23 Ajo është një nga politikanet më të suksesshme dhe aktualisht në krye të Ministrisë së Mbrojtjes. Por përtej pamjes së ftohtë në politikë, në jetën personale edhe Mimi Kod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.234Z

Ja fëmijët e ministrave që studiojnë jashtë vendit

Kodheli me djalin e saj, Mikelin Ka gjithmonë një kuriozitet për fëmijët e zyrtarëve më të lartë të shtetit. E përditshmja Panorama ka botuar një shkrim në lidhje me fëmijët e ministrave dhe vendet ku studiojnë. Shumica e tyre kanë vendosur që ti çojnë fëmijët jashtë vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.825Z

Laç, plagosen 4 persona, shkak konkurenca

Katër persona janë plagosur në orët e mbrëmjes në qytetin e Laçit pas një sherri që nisi me fjalë dhe përfundoi me armë. Policia tha se sherri nisi në tregun e Laçit mes dy familjeve tregtare që shesin konfensione Prendi dhe Kolici. Kanë qenë gratë ato që kanë debatuar me fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.752Z

Cifti jetim i mbetur pa strehë, rrëfen dramën në NEWS24

TIRANË- Mjaftoni Xhymertaj dhe burri i saj, jetimë, bashkë me djalin e tyre të vogël Mikelin prej tre javesh janë nxjerrë me forcë nga konvikti i shkollës teknologjike ku banonin prej vitesh, me motivacionin se nuk kanë status jetimi dhe si të tillë janë braktisur si nga shteti dhe push

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama