Rezultate te kerkimit per termin: +Miku

Total: 9099
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.782Z

Ra miku nga fiku!

Nga Artan Xh. Duka   Ti biesh mikut me kokë Batuta pikante Kush fut mik, humbet pikë në rastin e zyrës elektorale në Vlorë të deputetit kryeministër në pritje, prek një tabu tepër delikate, siç është ajo e mikut, në misionin e rilindjes për ngjizjen e shtetit li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.286Z

Basha, Miku: Forcim marrëdhënieve rumuno-shqiptare

Shqipëria dhe Rumania ndajnë të njëjtin mendim për nxitjen e marrëdhënieve në fushën e ekonomisë, kulturës, arsimit etj. Ministri i Punëve të Jashtme, z. Lulzim Basha, priti dje në Ministrinë Punëve të Jashtme, në një takim lamtumire, Të Ngarkuarin me Punë të Ambasadës së Rum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.691Z

Berisha takon ambasadorin rumun Miku

 Kryeministri Berisha vlerëson marrëdhëniet e mira mes Shqipërisë dhe Rumanisë gjatë një takimi me ambasadorin e këtij vendi, George Miku, me rastin e përfundimit të misionit të tij. Sipas njoftimit për shtyp të Këshillit të Ministrave ambasadori Miku shprehu vlerësimin për ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.491Z

Miku im artist!

Muzeu Kombëtar me sa duket do jetë streha e re për edicionin e 12-të të ekspozitës së pikturës “Nëntor”. Diku mes datave 20 nëntor e 4 dhjetor 2009 do të ekspozojnë së bashku siç kanë bërë deri tani rreth 30 artistë, pjesa më e madhe e tyre të mirënjohur nga publiku artdash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.349Z

"Miku im Armand" dhe derbi i gabuar

Disa ditë më parë kemi parë në ekran shefin e UEFA-s, Mishel Platini. Ai shfaqet shpesh, por kur flet për "derbin shqiptar" midis Federatës dhe Shtetit bëhet më ndjellës për ne. Mishel në një intervistë të improvizuar shpejt e shpejt ka përsëritur shpesh: "Miku im Armand, miku im Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.923Z

Letër një miku amerikan

Duke hequr një paralele mes sundimit të dikurshëm të Millosheviçit në Serbi dhe mënyrës sesi intelektualët serbë u shtypën prej tij, Dejan Anastasijeviç jep disa këshilla për të gjithë amerikanët e përballur me Trump si president. Nga Dejan Anastasijeviç I dashur mik, E them m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.648Z

Kur flet miku

-Nuk mund të mohohet një mik shqiptar për një armiqësi personale Nga Baton Haxhiu   Nuk më erdhi mirë që Filip Riker e tha atë që e tha. Kush është kundër Marrëveshjes – është kundër SHBA-së. Pse duhet që dikush kaq mik i Kosovës të vijë në atë poz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama