Rezultate te kerkimit per termin: +Milan +Channel

Total: 325
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.510Z

Adiyiah në Milan

Milan ka konfirmuar marrëveshjen për transferimin e sulmuesit të klubit norvegjez Fredrikstad, Dominic Adiyiah. Kemi transferuar të riun ganez, Dominid Adiyiah deklaroi nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani për Milan Channel. Kemi marrëveshje me klubin norvegjez. Tani duhet ti sigurojmë l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.166Z

Robinho mbetet në Milan

Sulmuesi Robinho ka mohuar spekulimet rreth rikthimit të tij në Santos duke insistuar se ndihet i lumtur në Milan. 28 vjeçari spekulohej se mund ti bashkohet ish skuadrës së tij në formë huazimi, por ai ka theksuar se nuk do të lëviz nga San Siro. “E njoh mirë futbollin dhe e di se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.851Z

Negociatat me Milan Balotelli drejt Liverpool

Liverpool dhe Milan po negociojne lidhur me transferimin e Mario Balotellit Ky konfirmim erdhi mengjesin e sotem nga televizioni Milan Channel kanali i ekipit italian te Milan duke bere publik lajminbr br Merkatoja e blerjes dhe transferimit te futbollisteve perfundon me nje shtator dhe deri ne at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.004Z

Milan mund të mposht Barcelonën

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 14:30 Sulmuesi i Milanit Robinho insiston se Rossonerët nuk kanë çka të frikësohen kur përballen me Barcelonën në ndeshjen e tyre të parë në Grupin H të Ligës së Kampionëve të martën. “Ne të gjithë duam të shkojmë në Nou Camp p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.747Z

Pato do të qëndrojë në Milan

Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso beson se Alexandre Pato nuk do të largohet nga klubi gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Reprezentuesi brazilian kaloi nj vit të vështirë më 2011 të përshkuar nga lëndimet dhe së fundmi kërkohet nga ish trajneri i tij Carlo Ancelotti në Parios S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.944Z

Robinho do te qendroje tek Milan

Robinho do të qëndrojë tek Milan. Njoftimin e ka bërë vetë braziliani me anë të një komunikate të publikuar në faqen e tij të internetit. “Negociatat zyrtarisht janë mbyllur”, ka sqaruar Robinho, duke iu referuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.823Z

El Shaarawy nuk largohet nga Milan

Dukej sikur do të ishte dita e lamtumirës, sic është mësuar cdo tifoz i Milanit me lëvizjet e yjeve në mërkato gjatë viteve të fundit, përkundrazi ishte rinovimi i bashkëpunimit. El Shaarawy dhe Milan, sic thotë edhe deklarata

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama