Rezultate te kerkimit per termin: +Milanin

Total: 4077
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.822Z

Tirana gjunjezon Milanin

Tirana mund Milanin 2-1 duke fituar kupen Taci Oil Albania Rids. Nje feste e vertet ne stadiumin Qemal Stafa, ku nuk munguan yje si Maldini, Ronaldinjo apo Shevcenko. Xhafa dhe Muzaka ishin autoret e golit, ndersa per Milanin shenoi Ronaldinjo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.800Z

Ancelotti lavdëron Milanin

Trajneri i Çelsit, Karlo Ancelotti, është impresionuar duke shikuar Milanin derisa mposht Sienën me rezultat 2-1. 50-vjeçari, i cili drejtoi Milanin nga viti 2001 deri në fund të sezonit të kaluar, ka lavdëruar ish-ekipin e tij. "Pash një Milan të shkëlqyeshëm. I uroj secil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.331Z

Seedorf, i lidhur me Milanin

Nga Express më 21 maj 2011 në ora 22:00 Milan është optimist për sigurimin e shërbimeve të mesfushorit veteran Clarence Seedorf për sezonin e ardhshëm. Kontrata e Seedorfit me Milanin skadon në fund të këtij sezoni dhe qarkulluan spekulime rreth largimit të tij të mundshëm. Mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.317Z

Spalleti lakmon Milanin

Luciano Spalleti ka thënë publikisht dëshirën e tij për të drejtuar Milanin. Trajneri i Zenitit ka thënë se askush nuk e ka telefonuar deri tani, por ky moment do të ishte i duhur për të drejtuar Milanin. " Të gjithë janë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.206Z

Xaneti:Kujdes Milanin!

Kapiteni i Interit Havier Xaneti sheh si kundershtarin me te frikshem dhe me te rrezikshem ne kete kampionat Milanin. Sipas tij jane kuqezinjte rivalet kryesore per titull, te tjeret thjesht do te bejne me te forte luften. Nderkohe presidenti i Juvetusit Xhilji ka deklaruar se bardhezinjte do te bej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.018Z

Çelsi "ngrin" Milanin

14/03/2005  Gjithmonë e më mister e ardhmja e Hernan Krespos, i cili akoma nuk e di nëse do të vazhdojë të luajë me Milanin, apo sezonin e ardhshëm do të kthehet te Çelsi. Milani do të dëshironte ta mbante, ndaj Galiani mund të jetë takuar dje me Roman Abramoviçin e Hoze Mur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.519Z

Pirlo: Nuk do ta harroj Milanin

Nënshkrimi i ri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka falënderuar Milanin për 10 vitet e fundit të kaluara atje. 32-vjeçari dje nënshkroi kontratë trevjeçare me ish-kampionët e Italisë duke arritur si transferim i lirë, pasi vendosi të mos ri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama