Rezultate te kerkimit per termin: +Milano

Total: 7310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.338Z

Milano pret fëmijë

Nga Express më 16 mars 2011 në ora 10:29 Alyssa Milano është duke pritur një fëmijë të gjinisë mashkull. Aktorja 33-vjeçare – ka lajmëruar se pret një fëmijë me burrin e saj, David Bugliari, muajin e kaluar ndërkaq tani ajo ka zbuluar edhe seksin e gjinisë së fëmijës që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.531Z

Bravo Milano

Nga Lucia Annunziata Bravo Milano! Ndodh rrallë kohët e fundit të thuash se diçka shkoi mirë, të japësh një shembull civilizimi dhe përgjegjshmërie qytetare. Milano e dha një shembull të tillë. Që prej minutës së parë pas dhunës, qytetarët milanezë dolën nëpër rrugë dhe nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.786Z

Alyssa Milano vizitë Kosovës

30 vjet më parë në Brodway po zhvillohej një mjuzikëll imazhet e së cilës na kujtohen edhe sot përmes filmit. Është fjala për mjuzikllin Annie e për ata të cilët iu kujtohet atëherë sigurisht se mbajnë mend këngën Tomorrow. Në këtë mjuzikëll ishte edhe një vajzë e vogël, so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.459Z

Milano, arrin tramvaji-sauna

Milano, 28 Janar, NOA- Dy të rinj projektues kanë vendosur të kthejnë vagonin e një tramvaji në sauna. Kjo ka ndodhur në  Milano, ku pronarët e “QC TermeMilano” kanë vendosur të kthejnë tramvajin në sauna duke respektuar plotësisht karakteristika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.602Z

Foto: Këshilla mode nga Milano

Megjithëse java e modës në Milano ishte projektuar për djemtë, në prapaskenë janë edhe femrat që gjithmonë frymëzojnë më stilin e tyre. Megjithëse tani jemi në stinën e ftohtë të dimrit, shikoni këto foto të inspiroheni për sezonin e pranverës. Këto janë tendencat "Street St

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.274Z

Shqiperia ne Expo Milano

brbrDisa muaj para nisjes se panairit te njohur nderkombetar Expo Milano organizatoret kane zgjedhur ta shpalosin mesazhin qe do te kete aktiviteti ne Maj te 2015-te nga Bunkeri i nendheshem ne Tirane i shnderruar tashme ne ekspozite muze e i pagezuar si BunkerArt Arsyeja eshte se kete vit panairit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.227Z

Bekam prezantohet sot në Milano

Milano - Spice Boy mbërrin sot në Milano së bashku me bashkëshorten Viktoria dhe djemtë e tij. Bekam ka mbërritur në orën 10:10 në Londër me avionin e presidentit Berluskoni, Falcon 200, dhe më pas pritet të mbërrijë në Milano. Lojatari do të kryejë vizitat mjekësore dhe më pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama