Rezultate te kerkimit per termin: +Millennials

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.167Z

Kafe, internet dhe Ja si e vrasin kohën të rinjtë shqiptarë

Që nga koha e kaluar në kafene deri te sporti, përdorimi i internetit dhe vullnetarizmi, këto janë aktivitetet kryesore që kryejnë të rinjtë shqiptarë. Sipas një studimi të kryer nga Fondacioni Friedrich Ebert në Tiranë, të rinjtë shqiptarë haxhojnë çdo ditë mesatarisht, 2.3 or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.458Z

Ja pse kompanitë duhet të adaptojnë sistemin gjashtë-orar të ditës së punës

Kompanitë e Suedisë kanë zbukuar se disa orë pune më pak nënkuptojnë fitime më të mirë dhe rritje. Kush do e ndjekë shembullin? Gjykata Evropiane në fakt ka raportuar se udhëtimi drejt punës konsiderohet tashmë punë. Pra, le të bëjmë një përllogaritje të thjeshtë matematikore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.336Z

FOTOT/ Kendall është kaq seksi me streçe!

Një ditë më parë ajo festoi në mënyrë spektakolare 20-vjetorin e lindjes. Sot ajo është fotografuar e veshur shumë sportive. Por, Kendall Jenner duket po aq seksi, sa kur ekspozon format e saj.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.557Z

Burrat shqiptarë zbrazin xhepat për Shën Valentin, ja sa kushton festa

Sado e çuditshme që mund tju duket, Po dashuria kushton. Duke marrë shkas nga 14 shkurti, Dita e Shën Valentinit që në Shqipëri, si çdo festë e importuar, ka marrë trajtë tjetër, një çift shqiptar nuk e kalon më këtë ditë vetëm me një trëndafil. Fatura është rritur aq shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama