Rezultate te kerkimit per termin: +Mimoza +Ahmeti

Total: 303
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.494Z

Mimoza Ahmeti mbulon kokën me peshqir

 Kishit menduar se Mimoza Ahmeti ishte zhdukur?! Në një plazh totalisht intim me të bijën, ajo është fotografuar në Himarë, ndërsa merrte rreze buzë detit. Në këtë foto që shihni, Ahmeti e cila shquhet për ekstravagancën shfaqet shumë e mbuluar. Mesa duket një kapele në kokë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.752Z

Mimoza Ahmeti sjell një roman për dashurinë

Është promovuar në ambientet e Universitetit Europian të Tiranës, romani me titull Tutori me autore shkrimtaren e njohur Mimoza Ahmeti. Parathënia e këtij libri është shkruar nga Aurel Plasari. Ashtu si te romani i parë i autores, Arkitrau (në italisht: Persone belle), ose tek i dyti, Gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.232Z

Kur Mimoza Ahmeti intervistonte Edi Ramën

Kjo intervistë me Mimoza Ahmetin është realizuar nga Rudina Xhunga në 10 shkurt 1996. Kur kafsha brenda meje sbindet, nuk i jap të hajë, e lidh dhe i lexoj poezitë e Rudian Zekthit.- thotë Ahmeti në këtë bisedë të gjatë që dritare.net e sjell të plotë e të pandryshuar, siç ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.624Z

Mimoza Ahmeti e lë Big Brother?

Opinionistja e “Big Brother 8”, Mimoza Ahmeti, me anë të një statusi të postuar në Facebook, ka paralajmëruar se mund të braktisë pozicionin e saj. Sipas saj, shkak është bërë një foto dhe një video e shkurtuar që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.629Z

Opinionistja Mimoza Ahmeti do të lërë Big Brother-in?

A do të vazhdojë të jetë Mimoza Ahmeti opinionistja e Big Brother 8? Dyshimet për një largim të mundshëm të saj nga edicioni i 8 i Big Brother janë shtuar pas një një postimi të bërë në rrjetin social Facebook. Mimoza Ahmeti shpjegon sesi në faqen zyrtare të BB 8 në Facebook i ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.628Z

A do të largohet Mimoza Ahmeti nga Big Brother?

Transmetuar më 17.03.2015 - 21:26 Një përplasje virtuale mes opinionistes së Big Brother dhe gazetarit Olti Curri e ka vendosur para një dileme të madhe poeten Mimoza Ahmeti: të largohet apo jo nga Big Brother? Ndërkaq që ende ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.311Z

Shpend Ahmeti, Mimoza Kusari dhe Berat Buzhala marrin shtetësinë shqiptare

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka dekretuar dhënien e shtetësisë shqiptare për disa figura të rëndësishme të politikës së Kosovës. Me dekret të kreut të shtetit, shtetësia shqiptare i është dhënë kryetarit të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti si dhe kryetares së ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama