Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.389Z

Ministrat paraqesin reformat

brbrNdersa viti 2014 po mbyllet kryeministri Rama ka vene perballe publikut thuajse te gjithe ministrat ne nje ekspoze te reformave antikorrupsion Te ndare ne dy panele anetaret e kabinetit kane sjelle punen e bere ne nje vit posacerisht ate qe ka sherbyer ne luften kunder paligjshmerise I fundit qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.321Z

Po prezantohen zv/ ministrat

Ne Asamblene Kombetare prezantohet zv/ministrat  Zv. Ministri i Mbrotjes Petro Koçi Zv/ ministrat e Drejtësisë Toni Gogu Teuta Vodo 3 zv/ministra në Ministrinë e Evropës dhe Punëve të Jashtme Klea Maliqi do të mbulojë integrimin Artemisa Dralo  përfaqësuese e minoritetet Etjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.766Z

Ministrat do të deklarojnë pasurinë

Gazeta ShqipFrancë Presidenti i Francës, Francois Hollande, urdhëroi 37 ministrat e tij të deklarojnë pasurinë dhe ta publikojnë atë në faqet e internetit të ministrive në përpjekje për të rifituar besimin e publikut pas një skandali financiar. Urdhri pason skandalin e shkaktuar nga i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.654Z

Ministrat e rinj

PDK dhe LDK janë pajtuar të dielën për riformatizim të Qeverisë, ka raportuar mbrëmë TV Klan Kosova. Duke u thirrur në burime brenda dy partive në koalicion, PDK dhe LDK, Klan Kosova ka raportuar se në kabinetin e riformatizuar të Qeverisë do të jenë këta ministra të rinj: Edita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.077Z

Shano: Zv/ministrat e rinj nuk i kontrollojnë dot ministrat e PD

Koordinatori i Partisë Demokratike, Dritan Shano i ftuar në Ekopolitikë nga Aurora Sulçe në Ora News se zv/ministrat nuk mund të kontrollojnë ministrat. Pjesë nga biseda:    Shano: Një zv/ministër nuk mundet kurrë të kontrollojë një ministër. Një ministër mund të kontroll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.500Z

Si pushonin ministrat e PS

TIRANE - Rralle ministrat kane sakrifikuar lejen e tyre te vitit per te qene ne zyrat e tyre. Te cilat ndonese me kondicionere, nuk eshte se e zevendesojne pushimin bashke me familjen ne bregdet, brenda apo jashte vendit, ose ne zonat turistike. Ne periudhen e qeverisjes socialiste, kryesisht ne ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.343Z

Fushata, LDK kritikon ministrat

Nenkryetari i LDK-se, Lutfi Haziri ka kritikuar sot ministrat e kabinetit Thaci, te cilet sipas tij nuk po bejne detyren e tyre por po marrin pjese ne fushaten elektorale. Haziri ka deklaruar se fushaten duhet ta bejne kandidatet e partive dhe jo ministrat, te cilet ne disa raste premto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama