Rezultate te kerkimit per termin: +Ministres

Total: 5637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.842Z

Rikërkon shkarkimin e ministres Kusari

Seanca plenare ka vazhduar punimet me votimi e tekstit të interpelancës së ministres, Mimoza Kusari-Lila, sipas kërkesës së grupit të deputetëve lidhur me vendimin e MTI-së për vendosjen e tarifës prej 35 % për importin e çimentos nga Shqipëria. Deputeti i pavarur, Emin Gërbeshi, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.664Z

Itali, akuza raciste ndaj ministres

Një senator italian është vënë në qendër të vëmendjes pasi ai tha se ministrja e parë më ngjyrë në kabinetin italian i ngjason me një orangutangu. Roberto Calderoli nga Liga Nord një mbështetës i ligjit anti-emigracion tha gjatë një proteste para ministrisë së integrimit që dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.650Z

PS Prokuroria te hetoje apartamentet e Ministres Bregu

TIRANE-Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj i beri thirrje Prokurororise te hetoje 3 apartamente te padeklaruara te Ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Prokuroria ka nisur hetimet nga Ministres Bregu. Deshirojme te veme ne vemendjen e prokurorise edhe nje prove tjeter te padeklaruar nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.971Z

Statuset trendy te ministres Felaj ne facebook

e Marte 11 Nentor 20142220 pm p classwp-caption-text Statusi i ministres FelajSSSAbrASSNese do ta shikoni kete status per menyren se si eshte shkruar do mendoni se ai eshte i nje adoleshenteje brPor jo eshte nje status ne faqen e saj ne rrjetin social facebook te ministres per M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.405Z

Veliaj i dhuron Çelësin e Qytetit ministres austriake

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në një takim Ministren Federale të Austrisë për Evropën, Integrimin dhe Punët e Jashtme, Karin Kneissl. Fjalët e saj të para iu kushtuan transformimit që ka pësuar kryeqyteti shqiptar vitet e fundit. Tirana ka ndryshuar, falë edhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.651Z

Nen hetim dy kuneterit e ministres Bregu

Task-Forca e prokurorise se Vlores nis hetimet per pastrim te parave ndaj dy kuneterve te ministres se Integrimit znj.Majlinda Bregu duke perfshire kete te fundit ne hetim pasuror ne baze te ligjit Antimafia. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare te Prokurorise se Pergjithshme dhe njesise s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.675Z

PS: Familja e ministres Bregu, pronare n energjetik

Partia Socialiste bëri publikë disa formularëve të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit të bizneseve. Formularët i përkasin kompanive të kunatit të ministres Majlinda Bregu, zotit Hektor Ajazi.(UPDATE) Sipas dokumentit më të hershëm, kompania e parë e regjistruar që në 200

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama