Rezultate te kerkimit per termin: +Ministri +Haxhinasto

Total: 4359
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.887Z

Ministri Haxhinasto takon Ambasadoren franceze

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Edmond Haxhiasto është takuar sot me Ambasadoren e Francës në Tiranë Christine Moro. Gjatë takimit Ministri Haxhinasto bëri një pasqyrim të prioriteteve ne sektorët e transportit dhe infrastrukturës. Gjithashtu në takim u diskutua edhe për zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.679Z

Ministri Haxhinasto: Do ta ringjallim hekurudhën shqiptare

TIRANE - Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto, gjatë inspektimit sot në Bazën e Shërbimit të Mjeteve të Lëvizshme ne sektorin e hekurudhës shqiptare pranë zonës së plazhit në Durrës, theksoi se hekurudha shqiptare do të ringjallet. “Jemi këtu është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.958Z

Ministri Haxhinasto në Lushnjë, vizitë ndërmarrjeve private

Ministri i Ekonomise tregtise dhe energjitikes, Edmond Haxhinasto, i shoqeruar nga ambasadori italian ne vendin tone, Massimo Gaiani, ne kuader te programit italo-shqiptar per zhvillimin e ndermarrjeve te vogla e te mesme ne vendin tone, ku qeveria italiane mbeshtet me kredi me interesa te buta keto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.337Z

Jep doreheqjen ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto

Transmetuar me 02092016 - 1143 Ministri i Transporteve dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto ka dhene doreheqjenbr br Vendimi eshte bere i ditur vetem para pak minutashbr br ZHaxhinasto shkoi te kryetari i Parlamentit Ilir Meta k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.805Z

Ministri i Jashtem Haxhinasto vizite 3-ditore ne SHBA

09-12-2010 / Gazeta 55 Ministri i Puneve te Jashtme Edmond Haxhinasto u nis sot per nje vizite zyrtare tre ditore ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes me ftese te Sekretares amerikane te Shtetit Hilari Klinton. Zyra e shtypit e MPJ-se beri te ditur se ne Uashington ministri Haxhinasto do te prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.020Z

Ministri Haxhinasto, pushime romantike

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, përpara marrjes së mandatit ka kaluar disa ditë relaksi në Turqi. Ai ka udhëtuar në plazhet e vendit fqinj nën shoqërinë e bashkëshortes, një bionde shumë simpatike. Çifti i veshur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.789Z

Ministri Haxhinasto, vizitë zyrtare në Maqedoni

TIRANË- Zv.Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Shqipërisë, z. Edmond Haxhinasto do të zhvillojë më 15-16 mars një vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë me ftesë të Ministrit të Pun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama