Rezultate te kerkimit per termin: +Ministri +Hoxhaj

Total: 2866
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.970Z

Ministri Hoxhaj viziton Arabinë Saudite

Nga Express më 06 maj 2011 në ora 14:09 Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, me 7 dhe 8 maj do të qëndrojë në vizitë zyrtare në Mbretërinë e Arabisë Saudite. Gjatë dy ditëve të qëndrimit në Riad, Ministri Hoxhaj do të takohet me Ministrin e P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.385Z

Ministri Hoxhaj vizitë zyrtare në Maqedoni

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, nesër fillon një vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë.Gjatë qëndrimit në Shkup, ministri Hoxhaj do të zhvillojë takime me udhëheqësit e institucioneve të Maqedonisë, me përfaqësues të shoqërisë civile e të trupit dipl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.227Z

Ministri Hoxhaj, vizitë zyrtare në Paris

Nga Express më 30 maj 2011 në ora 14:50 Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj, të martën dhe të mërkurën, do të qëndrojë në një vizitë zyrtare në Republikën e Francës. Gjatë qëndrimit dyditësh në Paris, Ministri Hoxhaj do të ketë takime me përfaqësues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.466Z

Ministri kosovar Hoxhaj viziton Italinë

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka udhëtuar për vizitë zyrtare në Romë, me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Italisë, Gjulio Terzi. "Përveç takimit me ministrin e Jashtëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.328Z

Ministri Hoxhaj viziton Jordaninë

Nga Express më 15 qershor 2011 në ora 11:44 Pas vizitave në Gjermani dhe në Bosnje e Hercegovinë, ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, do të qëndrojë në vizitë zyrtare në Mbretërinë e Jordanisë, me ftesë të homologut jordanez, Naser Judeh. Gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.746Z

Ministri Hoxhaj priti homologun norvegjez

Nga Express më 19 prill 2011 në ora 13:16 Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka pritur në takim Ministrin e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, Jonas Gahr Store, i cili po qëndron në një vizitë zyrtare në Kosovë. Ministri Hoxhaj, ka falënderuar homologun norvegjez për kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.359Z

Ministri i Kosovës Hoxhaj viziton Maqedoninë

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, të hënën fillon një vizitë zyrtare në Maqedoni. Gjatë qëndrimit në Shkup, ministri Hoxhaj do të zhvillojë takime me udhëheqësit e institucioneve të Maqedonisë, me pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama