Rezultate te kerkimit per termin: +Ministri +Nao

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.857Z

NAO GJYQTART JAN BR SI SUDJA

brbrVendimi I Keshillit te Larte te Drejtesise per te mos shkarkuar gjyqtarin Gjin Gjoni eshte skandaloz dhe qesharak Keshtu ka reaguar Ministri I Drejtesise Nasip Naco I cili theksoi ne nje dalje publike se vendimmarrja e nje dite me pare e KLD-se deshmon se qeveria nuk mund te bashkepunoje me me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.080Z

Projektligji i SHISH-it, LSI, Naço: Asnjë cenim të marrëdhënieve me PD-në

Kundërshtitë e LSI-së ndaj draftit të qeverisë për SHISH-in nuk cenojnë raportet me PD-në Ligji pr SHISH-in ka nxjerr n pah mendimet ndryshe t dy aleatve qeveritar, LSI-s dhe PD-s, por nj gj e till nuk cenon raportet mes tyre pavarsisht se 24 or pas seancs maraton t s enjt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.933Z

Hoxhaj: Zbatim i plotë i kushtetutshmërisë, më përkrahjen e bashkësisë ndërkombëtare

Gjate takimit te ministrit Hoxhaj me delegacionin austriak Prishtinë, 3 gusht 2011, NAO- Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj priti sot në takim një delegacion prej rreth 50 vetash, përfaqësues të shoqërisë civile nga Republika e Austrisë. Që në fillim të takimit ministri Hoxhaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.596Z

Dule nuk nderon çamët, reagon PDU

Tahiri: Ti këlysh i Zervës në Parlamentin shqiptar Prplasen n Kuvend deputett e partis ame me deputetin q prfaqson minoritetin grek. Mungesa e respektit nga kreu i Bashkimit pr t Drejtat e Njeriut ndaj represionit grek mbi komunitetin am ka qen shkaku i ktij debati. Kreu i Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Prifti: Shqipëria, vend i shkëlqyer për investimet e huaja

Mblidhen në Turqi ministrat e Tregtisë të Evropës Juglindore Shqipria sht vendi me rritjen m t lart ekonomik n Evrop, sht nj vend miqsor dhe i shklqyer pr investimet e huaja. Kshtu u sht drejtuar ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Dritan Prifti, vendeve m t zhvillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.411Z

Decentralizimi i fondeve të BE, Qeveria “Berisha” zbardh vendimin

22-08-2013 / Gazeta 55 Shqipëria arrin të bëhet vendi i parë në rajon që kualifikon administratën e vet për të marrë përsipër prokurimet e fondeve të BE në përputhje me standardet e KE. Vendimi për decentralizmin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.332Z

Buxheti, ministrat, kundër akuzave të socialistëve

Olldashi: Nuk po debatojmë me PS-në, po me fletët e Canit Seanca maraton ku u diskutua parimisht pr ndryshimet e bra n buxhetin e viti 2010, sht shoqruar me debate t forta politike. Replikat mes deputetve t Partis Socialiste, ministrave dhe deputetve t mazhorancs kan shoqruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama