Rezultate te kerkimit per termin: +Ministria

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.217Z

Gjobitet ministria

Ministria e Bujqësisë është dënuar me 15 mijë euro nga Organi Shqyrtues i Prokurimit Publik për moszbatim të vendimeve në tenderin “Komasacioni i tokave në komunën e Gjakovës”. Kjo ministri, përveçqë shpërbleu me kontratë kompaninë e cila ofronte çmim më të shtrenjtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.490Z

'> Ministria: "Luftë" aksidenteve

Ne nje kohe kur aksidentet rrugore jane kthyer ne shkakun kryesor qe merr jetet e shqiptareve, e kur nje pjese e tyre kane si shkak infrastrukturën, ministria e Transporteve ka menduar ta zgjidhe me fushate sensibilizuese këtë problem. Nëpërmjet sloganit "drejto me përgjegjësi" ministria s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.414Z

behet nga ministria

Te beje politike nuk ka kohe as per art nuk ka kohe dhe strategjia ka mbetur ne interesa te vogla artistesh te perditshem te kryeqytetit. Pyetjet jane si buka e perditshme sa para do jape ministria a do ta zgjidhe qesen ministria sa projekte jane dorezuar nder zyra dhe sa projekte jane shlyer Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.708Z

Ministria perserit apelin

Ministria e Brendshme u ben thirrje qytetareve qe edhe ne limitin e kohes se mbetur te aplikojne per pajisjen me karta identiteti. Zedhenesi i ketij institucioni thote se pikat e aplikimit vazhdojne te jene te hapura me orar te zgjatur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.908Z

Ndoka: Ministria mbeshtet drejtesine

Ministria e Shendetesise eshte e gatshme qe te bashkepunoje me drejtesine per cdo rast abuziv me detyren per sa u perket punonjesve shendetesore ne spitale apo institucione te tjera. Ne nje prononcim per gazeten “Koha Jone”, sa i perket rastit te arrestimit te kirurgut Dautaj, ministri i Shendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.837Z

Ministria e Shendetesise:

Ministria e Shendetesise pranon se virusi i gripit kete vit ka shenuar nje numer me te madh te te prekurve se vitin e kaluar. Rastet me te medha ku ka dominuar virusi i gripit jane evidentuar sidomos ne grupmoshat 5-14 vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.390Z

Ministria e Ekonomisë mban peshën kryesore

16/03/2010 Komiteti Ndërministror i Integrimit miraton 9 kapituj të pyetësorit Shkon në 30 nga 35 gjithsej numri i kapitujve të miratuar Komiteti Ndërministror i Integrimit ka miratuar dje nëntë kapituj të tjerë të pyetësorit të Komisionit Europian, i cili pritet t’i hapë rrugë shq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama