Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.564Z

Selamet për ministrin

Ende pa e shijuar mirë karrigen e ministrit të Shëndetësisë, Bujar Bukoshi punën e parë që do ta bëjë është ballafaqimi me punëtorët shëndetësorë. Problemin e trashëguar nga ish-ministri Alush Gashi për pagesat për shujtën e mjekëve në vlerë prej 44 eurove, Bukoshi duhet ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.702Z

Te verberit padisin ministrin

Te verberit do te rinisin protestat pas dates 30 prill, pasi kerkesat e tyre ekonomike nuk po gjejne zgjidhje.Protestat e tyre do te pershkallezohen deri ne greve urie.Te verberit kane shkuar edhe me tej kur kane deklaruar se do te padisin ish ministrin Kosta Barka dhe ministrin Anastas Duro.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.705Z

Shoqata e të verbërve,kallëzim penal për ish-ministrin Barka e ministrin Duro

Kryetari i shoqatës së të verbërve, Sinan Tafaj, u shpreh se do t’i lënë afat qeverisë për të reaguar deri në datën 30 prill, ndërkohë që për ish-ministrin e Punës, Kosta Barka, si dhe për atë aktual, Anastas Duro, të verbrit do të bëjnë kallëzim penal në prokurori, me mot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.854Z

Ambasadori amerikan takim me Ministrin Tahiri

Ambasadori amerikan Donald Lu po zhvillon një takim që prej orës 13:00 me Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nuk dihen motivet e takimit, por ai mbahet pas atij me liderin e opozitës Basha. Ambasada amerikane ka qenë shumë aktive dhe ka mbajtur disa qëndrime të hapura publike, duke kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.724Z

Shoqata e të Verbërve, kallëzim penal për ish-ministrin Barka dhe ministrin Duro

Shoqata e të Verbërve do të bëjë kallëzim penal në prokurori me motivacion shkelje e detyrës dhe e të drejtave të njeriut, për ish-ministrin e Punës, Kosta Barka si dhe për atë aktual, Anastas Duro. Vendimi i marrë së fundi nga Shoqata e të verbërve bëhet i ditur nga vetë kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.935Z

"Largoni ministrin Enkelejd Alibeaj"

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar familjarët e juristes Rudina Murataj, e cila ka paditur për fyerje ministrin e Drejtësisë dhe drejtuesen e Shkollës së Magjistraturës nuk kanë pushuar përpjekjet e tyre për të gjetur atë që ata e konsiderojnë të drejtën e tyre. Kësaj radhe, fami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.973Z

Rama, takim me ministrin e Jashtëm francez

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim gjatë ditës së sotme me ministrin e Jashtëm të Francës, Laurent Fabius. Lajmi bëhet me dije nga Rama, i cili e ka shoqëruar këtë takim edhe me një foto. Me ministrin e Jashtëm francez Laurent Fabius. Takim plot shpresa e anga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama