Rezultate te kerkimit per termin: +Ministrja +Ermonela +Felaj

Total: 226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.943Z

Foto-lajm: Ja si duket Ermonela Felaj pas goditjes me vezë në Parlament

Ministrja pa portofol për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj, është kapur sot nga fotografët në hyrjen e Partisë Socialiste, me rastin e mbledhjes së grupit parlamentar të forcës së majtë. Të enjten e kaluar, Felaj u bë ndoshta gabimisht shënjestra e goditjes me vezë nga an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.742Z

Teksti i SMS/ Çfarë gjuhe përdor Ermonela Felaj me shoqërine civile!

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Ermonela Felaj, i ka dërguar një mesazh nga profili i saj personal në rrjetin social Facebook, një aktivisteje të shoqërisë civile që kishte kritikuar punën e ministrisë që drejton zonja Felaj.Jona Hoxhaj është pjesë e Think-Tank-ut Albanian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.637Z

Majlinda Bregu Grupi i PS-se te distancohet nga Ermonela Felaj

29-10-2010 / Gazeta 55 Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu reagon zyrtarisht per akuzat e deputetes socialiste Ermonela Felaj. Ministrja Bregu i konsideroi si mashtrime te mirefillta pretendimet e deputetes se Edvinit ndersa kerkoi distancimin e grupit parlamentar socialist nga sjelljet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Ermonela Felaj shpjegon dekriminalizimin e politikes

brbrDuket se koha e akuzave politikave eshte mbyllur dhe me fillimin e vitit 2016 i gjithe parlamenti shqiptar kreret e bashkive dhe zyrtaret e larte do ti nenshtrohen ligjit te njohur si ligji per dekriminalizimin Ministrja per Marredheniet me Parlamentin Ermonela Felaj e cila ka sherbyer si negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.288Z

Ministrja Felaj: Ngjarjet në Serbi treguan sa të madhe e kemi ndjenjën kombëtare

70-vjetori i çlirimit të qytetit të Kuçovës ka mbledhur mëngjesin e sotëm në sheshin në hyrje të qytetit drejtues vendor, deputetë të qarkut, veteranë të luftës antifashiste nacional çlirimtare, nxënës dhe banorë, për të përkujtuar këtë ditë të shënuar. Festimet kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.911Z

Felaj Ministrja Bregu mashtron per pasurine e saj te jape doreheqjen

Eneida Jacaj Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj i ka kerkuar serish ministres se Integrimit Majlinda Bregu te jape doreheqjen. Ndersa Prokurorise i beri thirrje te hetoje pasurine e saj duke zbardhur te verteten mbi te ardhurat e ministres dhe te bashkeshortit te saj. Felaj deklaroi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.449Z

Felaj Ministrja Majlinda Bregu ka mashtruar te jape doreheqjen

Perballe fakteve publike Partia Socialiste ka kerkuar doreheqjen e ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj ne nje komunikim per mediat e akuzoi ministren e Integrimit Bregu se ka mashtruar per te dale pa lagur nga afera e saj korruptive. Felaj ka vijuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama