Rezultate te kerkimit per termin: +Minsitrit

Total: 177
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.463Z

Artan Hoxha: Një ministri iu grabit kasaforta dhe nuk e denoncoi

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisonin Të paekspozuarit në Ora News ka deklaruar se një ministri i është grabitur kasaforta dhe nuk e ka denoncuar. Minsitrit i kanë shkuar, e kanë grabitur. Ka marrë vesh që është grabitur shtëpia e minsitrit. Oficeri ka komunikuar me mini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.405Z

Skandali ne qender te vemendjes

Te gjitha mediat ne Shqiperi, por dhe shume te huaja i kane kushtuar titujt e pare skandalit seksual te minsitrit te Kultures Ylli Pango. Pjese te bisedes dhe videos jane publikuar ne shume media te huaja si Asosiejtid Press dhe Herald Tribjun.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.102Z

Forumi i telefonisë celulare, Pollo: Bashkëpunim për infrastrukturën

Shqipëria ecën në të njëjten rrugë me BE-së përsa i përket përdorimit të telefonisë celulare. Kështu sipas Minsitrit të Shtetit, përgjegjës për shoqërinë e inforamcionit Genc Pollo, Shqipëria ka një përdorim në masën mbi 100 % të telonisë celulare ndërsa brenda një viti l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.102Z

Sfida e mijëvjeçarit, Pollo: Shqipëria i afrohet programit Kompakt

Shqiperia përmirëson ndjeshëm treguesit e saj në luftën kundër korruspionit duke kalaur në nivelin mbi- mestar. Lajmi është bërë i ditur nga Ministri i Shtetit Genc Pollo sipas të cilit, sfida e mijëvjeçarit e ka rrjshtuar Shqipërinë në masën 53 % në luftën kundër korrups

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.105Z

Protestuesit thyejnë xhamin e ndërtesës së qeverisë (Foto)

Numri i madhë i protestuesve të cilët janë mbledhur sotë në Prishtinë për të protestuar kundër minsitrit Jabllanoviq dhe shtetëzimit të Kombinatit “Trepça”, kanë filluar ta gjuajnë me gjësende ndërtes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.163Z

Jeremiç: Nuk ka ndarje të Kosovës

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka përjashtuar çfarëdo mundësie të ndarjes së Kosovës. Ai ka deklaruar për televizionin e Serbisë se EULEX-i vendoset në Kosovë me kushtet që i ka përcaktuar qartazi Serbia dhe të cilat janë mbështetur nga Këshilli Sigurimit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.454Z

Operatoret garantojne energji pa nderprerje

Ministria e Energjetikës garanton qytetarët se nuk do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike gjatë ditëve festave. Gjatë një vizite që u zhvillua në qendrën e dispecerisë nga drejtues të operatorëve energjetik, C

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama